Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van különbség 2 Ford Focus...

Van különbség 2 Ford Focus Vignale (2019) felszereltség között?

Figyelt kérdés
Láttam 2-3 ilyen Ford autót és mindenhol másokat írnak felszereltséghez, habár a gyártási évük, motorjuk (1.5 Ecoboost, 150 LE) azonos. Ha már mindegyik Vignale, nem mindnek ugyanazokat kellene tartalmaznia?

2023. aug. 31. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek a fantázianevek csak egy alap felszereltséget jelentenek, de ezekre még kérhetsz plusz extrákat, vagy módosíthatsz pl a kárpiton, kerékméreten, kérhetsz vonóhorgot, tetősínt stb, ilyenformán többezer variáció lehet egy néven belül is.
2023. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet.


"Ha már mindegyik Vignale, nem mindnek ugyanazokat kellene tartalmaznia?"

Nem. Évjáratonként és piaconként is változó lehet, hogy egy adott csomagban mi van alapból, ráadásul még kérhetőek opcionális extrák.


Csak egy ír brosúrát találtam::

[link]

Pl. a pótkerék vagy az automata csomagtérajtó opcionálisan választható a Vignale felszereltségi szinten.

2023. szept. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ezt nem is tudtam, köszönöm a válaszokat!
2023. szept. 1. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!