Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Télen ritkán használom az...

Télen ritkán használom az autót. 10 év után 60 000 km-t futott gk-n leakarom cserélni a gumikat . Melyik gumit érdemes venni: nyárit vagy négy évszakost ?

Figyelt kérdés

#autógumi #nyári vagy négyévszakos
2023. aug. 26. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen 4évszakos
2023. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, mit jelent az a "ritkán". Ha nyáron rengeteget használod, én nyárit vennék rá, télen meg hiába keveset, télit. A négyévszakos nyáron nem olyan jó, mint a nyári, télen meg nem olyan jó, mint a téli. Ha nyáron is, télen is használod, de semelyik évszakban nem sokat, akkor van értelme a négyévszakosnak. Ha télen "ritkán", nyáron meg "gyakran", akkor nyárra mindenképp jobb a nyári, cserébe majd a téli ritka alkalmakra kelleni fog a téli, vagy azt csinálnám, hogy télre ráraknám a négyévszakosat, aztán amikor igazán beindul a nyár, akkor cserélném nyárira. De ez csak saját vélemény. Nem látom, hogy hogyan úsznád meg anélkül, hogy két garnitúrát tarts.
2023. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Négyévszakost. Ha nem használod télen soha hegyekben, akkor az is mindig használható.
2023. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
6000km az szinte semmi évente, a 4 évszakost erre találták ki, bírja a nyarat. És ha véletlenül télen kell a kocsi ezerszer jobb mint a nyári gumi.
2023. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2. Mit nem értesz ezen???

Ritkán!!

2023. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, 10 év alatt futott 60000-et, de speciel azt nem mondta a kérdező, hogy ebből a 10 évből mennyit volt nála az autó.
2023. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

hello, nem tudok kerdest kiirni szoval ide irom.


Ha venni akarok egy kocsit 10 millioert azt hogy fizetem ki? Vegyek le a kartyarol 10 milliot vagy utaljam at? A banknak ez az atutalas nem lesz feltuno? Hogy kell?

2023. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Mivel rendesen fizetsz érte, nincs probléma a banki átutalással. Adás-vételi szerződésre ráírjátok az árat, meg hogy banki átutalással fizetve, bank levonja a tranzakciós illetéket. Nem kell külön adózni vagy ilyesmi, ha két magánszemély között az áru pénzért gazdát cserél. Ha meg kereskedőtől veszed, akkor ő majd tudni fogja, mit hogyan.
2023. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van tapasztalatom a folyamatos nyári és folyamatos téli gumi használattal is. De téli a nyerő. Ha már kicsit is kopott a nyári akkor az kész életveszélyes a fagyos úton, annyira nem tapad. Ezt viszont egyáltalán nem mondhatom el a téliről. Bár biztos jobban kopik a melegben, de pont lesz@rom. Ugyan úgy lehet kanyarodni fékezni megállni, pályázni. 2év folyamatos használat tehát már csak azt hagyom fent. Valamint nem gondolnám, hogy a többi ember, akinek évszaknak megfelelő gumival jár, az folyamatosan feszegeti a határokat. Ja még azt kihagytam, hogy esőben is mentem már is megtudtam állni és még élek
2023. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így-így. De szerintem ezt már jogsiszerzésig is elmagyarázzák az oktatók, hogy a nyári az csak nyáron, a téli mindig jó, csak nyáron jobban kopik, a négyévszakos meg amolyan "jack of all trades, master of none".
2023. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!