Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit keres egy autóoktató?

Mennyit keres egy autóoktató?

Figyelt kérdés

régi álmom hogy autóoktató legyek. Különösen most, hogy nem nagyon megy a főiskola...Erősen gondolkozom rajta, hogy otthagyom a fősulit, és elmegyek autóoktatónak.

Először persze csak valami nagy autósiskolához mennék, későbbi cél a saját autósiskola nyitása lenne...

Mennyit keres egy autóoktató ha más autósiskolájánál van, ill. mennyit ha saját iskolát nyit?

Tudom sok mindnetől függ, de csak olyan nagyon kb., és átlag fizut írjatok....


2010. okt. 16. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A leadott órákból kap pénzt.

Egyébként mostanság nem jó szakma,ugyanis jelentősen visszaestek a leadott órák száma.

2010. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pedig ha azt nézed, mindig lesznek akiknek kell a jogsi.

A mi városunkban állandóan csordultig vannak az autósiskolák. Tehát munkájuk biztosan van.

2010. okt. 16. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülye vagy? Ott ne hagyd a fősulit!!!!!!
2010. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól keresnek, azonban eléggé idegőrlő szakma tud lenni.
2010. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most nem jól keresnek.Én egy vidéki településen élek,itt az oktató barátom 3hónapja nem tanított 5 diákot,és egy normális,nagy nevű iskolában,(ami olcsó is) tanít.

-1.válaszoló voltam-

2010. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!