Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet utólagos légszűrő...

Yyoli5 kérdése:

Hogyan lehet utólagos légszűrővel műszaki vizsgát tenni?

Figyelt kérdés

Az autó Amerikából behozott forgalmival rendelkezik. Többek között a légszűrője megsérült és felvettem a kapcsolatot egy német forgalmazóval, akitől tudok alkatrészt és bizonylatot venni.

Hiába küldöm el neki az Amerikai forgalmit, azt írja, hogy neki érvényes forgalmi kell a bizonylat kiállításához, amit 99€-ért készít el.

A bizonylathoz milyen papírokat/adatokat kell megadnom vagy hogy működik ez az egész?



2023. aug. 22. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Kell: hosszúság, szélesség, virsli, magasság, a neved, lakcímed, az autó kora, a te korod, háziállatok száma, alvázszáma, motorszáma, a szomszédod neve és lakcíme, 2 tanú, egy kiló krumpli, az NKH-tól egy típusigazolás, a magyar forgalmi engedély száma, autópálya matrica, környezetvédelmi besorolás,
2023. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Totál nem nézik a műszakin...
2023. aug. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen bizonylatot akarsz venni?

OT-zni akarod?

Egyébként, ha megmondta, hogy mi kell a bizonylathoz, jelentsen ez bármit, akkor nyilván azt kell megadnod...

2023. aug. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mivel amerikai az autó így egy komolyabb vizsgát kell tennem, ahol majd jól megállapítják, hogy európai forgalomra alkalmas.

Itt jön a csavar, nekem egy karbonházas direkt légszűrőm van, amin szerintem messziről látszik, hogy nem gyári.

Mi kell nekem egy sikeres műszaki vizsgához vagy hol tudok tájékozódni?

2023. aug. 23. 10:39
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: Akkor nem kell semmi tanúsítvány, megveszed a gyári/utángyártottat és kész.

Az, hogy mi kell, azt majd szépen megmondja az NKH-nál a vizsgabiztos a vizsga alatt, hangulatfüggő mennyire akar majd megsz/patni. Esetleg előzetes állapotfelmérésre elviheted, de az sem garancia semmire.

2023. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 veterán vas ***** válasza:

Érvényes forgalmi kell egy légszűrő vásárlásához, és még ezek után 99.euróért ad bizonylatot?

És ezt el is hiszed? 😂



Mondjuk én bemennék egy bontóba, keresnék egy nagyjából hasonló méretű és kinézetű szűrőházat, föltenném, oszt csókolom.

2023. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!