Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Smart kártyát hogyan?

Smart kártyát hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet smart kártyám?csak simán megyek egy shell kútra tankolok és kérhetek vagy hogy van ez?
2010. okt. 15. 19:31
 1/9 anonim válasza:

Általában shell kúton és mekiben is van adatlap amit ki kell tölteni és az alapján megkapod postai úton a kártyádat.

Vagy itt is tudsz igényelni: [link]

Sok sikert. :)))

2010. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ott megkapod a kártyát, de ha nem az extra üzemanyagot tankolod(most nemtom mi a neve ott), akkornincs nagy jelentősége mert csak arra adnaksok pontot.
2010. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha shell kúthoz mész, és nincs smartkártyád, akkor nagy eséllyel kérés nélkül is a kezedbe nyomnak egy adatlapot, azt kitöltöd, és leadod, és pár hét után küldik. Ha nem nyomnák a kezedbe, akkor meg viszel egyet, mert ott van kirakva. Amúgy sajnos az extrabenzinen kívül nemsok mindenre ad pontot. Sima benzinre csak literenként egyet, de a megvásárolható termékek egyre több pontba kerülnek. :( (Nagy a "Smartinfláció".) Viszont újság vásárlásakor és mobilfeltöltéskor is jár pont. Meg pár promóciós termék esetén. (Pl. sajátmárkás energiaital)
2010. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt a postázósdit nem tudom honnan szedtétek. Én bementem tankolni a Shell kútra és kérdezte a pénztáros lány, hogy szeretnék e kártyát, mondtam, hogy ja lehet. Diktáltam az adataimat ő írta valami nyomtatványra és a kezembe nyomta a kártyát. Én tankolás mellett cigit, meg energiaitalt szoktam venni náluk, és azokra is adnak pontot.
2010. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán onnan, hogy nekem is postán küldték?
2010. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy nyomhatja kezedbe a kártyát! Ugyanis a neved rajta van, így az előállításához gépre van szükség!
2010. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

19:18


Az baró, akkor ezek szerint lehet, hogy nem is érvényes a kártyám? Na akkor majd bemegyek egy kútra és megkérdezem mit tudok csinálni, hogy ne vesszenek el a pontjaim.

2010. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a mekiben kitöltöttem a lapot, bedobtam a dobozba, és jóóóóó sokára vagy 2-3 hónap után küldték. Bele van nyomva a neved a kártyába, meg szám is.
2010. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a helyi Pláza Smart üzletében csináltattam még mikor indult ez az egész, akkor bónusz 200 ponttal indult mindenki (lehet hogy még most is így van)


Nekem is postán küldték kb. 1 hónap elteltével és dombormintásan van rányomtatva a nevem, szóval nem valószínű hogy helybe legyártják neked :D üdv

2010. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!