Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tehetek vasárnap reggel,...

Mit tehetek vasárnap reggel, ha a kapum elé parkoltak?

Figyelt kérdés
Nincs kiírva, hogy kocsibejáró, de látszik, hogy kerítéskapu és a járdán is látszik.
2023. aug. 13. 06:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
4%
Szúrd ki a gumit és tudni fogja legközelebb.
2023. aug. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

#1. És utána a tulaj feljelenti rongálásért, plusz még tovább marad majd ott az autó. Zseni vagy...


Ha nem tudsz miatta elmenni a saját autóddal, akkor hívj közterest, vagy akár rendőrt is, hogy akadályoznak téged ilyen módon. Talán tudnak (és akarnak) segíteni.

Azért én a biztonság kedvéért hagynék egy nem túl barátságos hangvételű üzenetet a tulajnak is, plusz ezután kitenném a kapubejáró táblát, hogy máskor ne álljanak oda.

2023. aug. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Elénk is szoktak. Volt hogy cetlit hagytam rajta, azóta az a kocsi nem állt ott. A múltkor meg vasárnap délután két pics@ állt meg koketálni előttünk. Na hát jbl - lónyerítés 10sec és eltűntek szét röhögtem magam. Először tegyél egy cetlit. Ha legközelebb is oda állna, akkor jöhetnek a radikálisabb módszerek.
2023. aug. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálunk is divat. 4 emeletes társasházak vannak velünk szemben az út túloldalán. Van, hogy napokra leteszik a kocsit totál a kapu elé. Vagy úgy parkol le, hogy egy métert belóg a kijáróba. Én meg menjek fel a járdaszegélyre, meg ahova tudok, ha ki akarok jönni.

Raktam ki táblát a kapura. Semmi haszna. Ugyanúgy odaállnak. Cetlit is raktam, ugyanilyen eredménnyel, csak még összegyűrve át is dobja a kerítésen. Rendőr volt hogy kijött, engem igazoltat. Utána nézi, vakarja a fejét, nagy nehezen lekéri a tulaj adatait. Kiderül, hogy a lakóhelye az ország túlsó végében van bejegyezve. Ekkor azt mondja, hogy várjam meg, amíg elmegy, viszont látásra.

2023. aug. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
39%
4es. Vannak egyéb módszerek is mint a cetli.
2023. aug. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
31%

Vegigcsongeted a szomszedokat, es megkerded, hogy nem-e az ovek az auto, ha igen, kulturalt hangnemben megkered, hogy alljon mar odebb. 10 percen belul megoldodik a problema.


Nem kell rendorseg, kozteruletis, gumi kiszuras, kedvesseg cetlin, csak emberkent kell viselkedni.

2023. aug. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

6-os: szerinted ha egy idegen valaki becsönget vasárnap reggel 6-8 között, ki fog válaszolni a kérdésére, és hányan küldik el melegebb éghajlatra????

Másrészt egyáltalán nem biztos, hoyg valamelyik szomszéd áll ott, így a probléma marad megoldatlan!

2023. aug. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Szólsz a traktoros helybélinek, hogy húzza odébb.
2023. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
Nem jó a rongálás apám a szomszéd telken dolgozó haverját kérte meg lökje már arrébb a markolóval ,olyan per lett belőle évekig jártak a nyakára
2023. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
49%

"6-os: szerinted ha egy idegen valaki becsönget vasárnap reggel 6-8 között, ki fog válaszolni a kérdésére, és hányan küldik el melegebb éghajlatra????"


Ok, jogos, nem figyeltem az orara. :D

2023. aug. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!