Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használta-e már valaki az...

Tapsi16 kérdése:

Használta-e már valaki az autója fényezésének javítására a “Carease” karceltávolító Nano sprayt? Ha igen, mi a tapasztalat? Kamu vagy …..? Tapsi16

Figyelt kérdés

2023. aug. 11. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik ilyen kamu. amig tart a szín ki lehet belőle polírozni szerencsés esetben de mélyebb karcot a fényezés tűnteti el.
2023. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták nem érnek semmit, csak optikailag nem látszik tőle a karc. Ennyi erővel WD40-et is fújhatsz a kocsidra
2023. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2023. aug. 12. 09:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek nem csodaszerek, csak egy jól bevált marketingjük van és ezért hiszed azt hogy ez neked jó lesz, pedig nem.


A karcok közt is van különbség nem mindegy milyen mély stb... Legjobb karceltávolításra a polírozás, de az is a hajszálkarcokra. A mélyebb karcokra amik már igen csak felsértették a bázis festéket, és persze már majdnem fémig érnek na azt már csak újrafényezés oldja meg.


A kisebb karcokra legjobb egy polírozás, de előtte egy kegyetlen alapos tisztítás mert a WD40-es módszer az a nagyon durva szennyeződések eltávolítását teszi meg, és nem a karcot tünteti el. Csak vannak olyan apró hajszálkarcok amikbe a kosz annyira beletud ülni hogy azt ki kell mosni belőle, és ha kikerült akkor lehet nem is fogod látni a karcot.


Kezdésnek egy alapos tisztítás aztán ha még látszik polír, ha az sem segít akkor gondolkodni a fényezésen.

2023. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bártfai József válasza:
Kamu!!! Megvettem...Rossz termék. Egy ideig dörzsölés után ruhával töröltem le, és a csík ugyanaz volt. Kipróbáltam más karcolásokat és még többet ugyanezekből. Nem ajánlom senkinek.
szept. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!