Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új vagy régi robogót vegyek...

Fonixportal kérdése:

Új vagy régi robogót vegyek vagy javítassam meg az úgy nézz ki kompreszi hibás 49 köbcentis robogómat?

Figyelt kérdés
Sziasztok sürgős lenne a válasz a kérdésemre! Szóval úgy nézz ki kompreszió hibás lett a 49 köbcentis robogóm és nemtudom eldönteni javítassam meg vagy vegyek újat inkább? Ha meg is javítatnám szerintetek kivel lenne érdemes ismertek e valami jó és nem lehúzós motor szerelőt aki elvinné és megjavítva visszahozná ha kész a javítás pest megyében Márianosztrán lakom! Vagy vegyek egy újat esetleg? Nekiem a lényeg az lenne hogy elbírja a 110Kg-omat és nagytesű robogó legyen amihez jó a B-s jogsim márkája nekem mindegy!Ha esetleg úgy döntök újat veszek hol lenne érdemes megvenni? Javítással kapcsolatban egy ismerősömnek is ugyanez volt a hibája neki is ugyanilyen robogója van csak az a baj akikkel megcsináltatta kb fél éve 100 E Ft-ért azok olyan papírt adtak neki amin semmilyen elérhetőség nem volt így nemtudta megmondani kivel csináltatta meg :( én a javíttatásra max 150-200 a plafon enyit rászánnék. De ha újat vennék azt kb 500 körülire tippelem! Tehát javítatni vagy újat venni az itt a fő kérdés?!? Köszönöm.

2023. júl. 22. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt akarod elhitetni, hogy olyan hülye az simerősöd, hogy nem tudja megmondani hova vitte szereltetni a motorját? Meg milyen motortípus az, hogy 49 köbcentis robogó? Legalább egy pontos típust írhattál volna. Fél miláért meg csak használt robogót kapsz, azzal meg nem vagy nagyon beljebb mintha vennél a mostanira egy henger+dugó szettet.
2023. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Interneten keress hivatalosan működő robogó szerelő műhelyt, hívj fel néhányat, és kérj ajánlatot tőlük, ha vallják a szállítást.
2023. júl. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Robogóm tipusa Linea Maxx és próbáltam a jószaki oldala által is szerelőt találni senki nem jelentkezett se telefonon se mail-ben összeszedtem 27 szerelő telefonszámát 1 se vállal robogó szerelést a körzetünkből! (Vác) - 27 telefonos körzetből!
2023. júl. 24. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!