Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 10 éves gumit (téli és nyári...

10 éves gumit (téli és nyári is) érdemes eladni? Vagy instant kuka?

Figyelt kérdés
10 évesek lettek a téli és nyári gumik, évente max 3.000 km környékén lettek használva (ha abból indulok ki, hogy fele tél, fele nyár). Ennek megfelelően nincsenek elkopva, profilmélységük megfelelő. Viszont azt olvastam, ill. azt tanácsolják, hogy 10 éves gumit már ne használjunk, akármennyire is jó a futófelülete, mert a gumi egyszerűen elöregedett.
2023. júl. 22. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van olyan idióta, amelyik felrakja, ezzel veszélyeztet másokat. El kell döntened, hogy mások biztonsága fontosabb vagy 20 ezer ft. Mondjuk úgyis megveszi mástól a szart, ha nem tőled.
2023. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kuka.
2023. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem eladni. Ne veszélyeztess mást még akkor se ha a másik tudatlan.

Vaterán, jófogáson mennek ezek a 10-15 éves gumik. Sok tudatlan pedig megveszi mert van rajta 6-7 mm profilmélység.


Hogy saját példát is mondjak: Nekem kezdő koromban 10 éves gumi konkrétan körbe repedt. Előtte pont 100km-t mentem, otthon leálltam egy órára. Elindultam és feltűnt, hogy jobbra húz az autó. Kiderült, hogy körbe szétrepedt az öreg gumi.

2023. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
ha elég olcsón rakod fel, simán elviszik. inkább, minthogy te fizess érte leadáskor.
2023. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

4-es válaszoló szerint 5000 forint többet ér, mint mások élete.


Köszönjük, 4-es válaszoló!

2023. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5: mert ha mástól veszi meg, attól nekem mivel lesz jobb?
2023. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#6 Mondjuk nem a te lelkeden szárad, az már szerintem egy elég pozitív tényező. Attól mert sok szar történik a világban, attól még nem kell neked is hozzá tenned. Ennyi erővel menj és rabolj ki egy kisboltot, mert ha te nem rabolod ki, akkor majd kirabolja más.
2023. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: hihetetlen sötét vagy.

gondolom a használt autódat sem adod el, mert nem olyan, mint az új.

2023. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy használt autó nem életveszélyes jó esetben.

10 éves gumi az. Most komolyan arról megy a vita ami tény? 10 éves gumit nem tisztességes eladni.

2023. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: Nem ilyen egyszerű a világ Egy garázsban tartott 10 éves gumi lehet, hogy jobb állapotban van, mint egy 5 éves utcán tartott.

Meg az sem mindegy, hogy Michelin, vagy noname kínai.

A 10-15 éves szétrohadt Mazdákat árulókat nem vágnád röktön sittre?

2023. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!