Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tud segíteni valaki?

Tud segíteni valaki?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem,hogy 40 évesen megszerzem a jogosítványt magamnak..

De mielőtt elmennék egyénileg magamtól szeretném megtanulni a kreszt. A google-n találtam pár dolgot,de fogalmam sincs,hogy melyik lenne a legjobb mód,hogy tanuljak..Igazából egy kicsit laikus is vagyok az ilyen oldalakkal..Ha nem okoz gondod tudnátok nekem linket vagy oldalt mutatni ahol nyugodtan tanulhatom a kreszt szabályait? Amivel nyugodtan mehetek vizsgázni,hiszen érvényben van..

Előre is köszönöm a segítséget.


2010. okt. 12. 18:09
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a legjobb, ha veszel egy könyvet! Abban ki tudod emelni a lényeget, átláthatóbb...
2010. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Persze ez egy elég jó web oldal itt tudsz tesztet tölteni: [link]

vagy ha azt szeretnéd használni amin vizsgázni fogol akkor keress rá erre: "Egyéni kresz gyakorló program"

de ebből is a legujjabbat szedd le!:) remélem tudtam segíteni

2010. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az oktatók általában azt mondják, a legjobb, ha "szűzen" mész oktatásra, tehát még semmit sem tudsz, tehát semmit sem tudsz rosszul...
2010. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jelentkezel, kapsz egy cd-t. azon rajta van minden, otthon tölthetgeted a rajta lévő tesztlapokat ill. olvasgathatod a kresszbibliát.
2010. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!