Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó automata váltós használtaut...

Jó automata váltós használtautó olcsón, lehetséges?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy használtautót venni, fontos, hogy ne manuális váltós legyen. A régi automata váltós autóknál sajnos gyakori a váltóhiba aminek a javítása több mint az autó értéke. Tud valaki esetleg megbízhatóbb típusokat? Nagyjából fél millió forintos járművek érdekelnek.

2023. jún. 21. 17:19
A kérdező szavazást indított:
Lehetséges, ne parázz ezen, minden használtautó vásárlás nagy lutri.
Lehetséges, de semmi garancia nincs rá, hogy nem száll el a váltó.
Sajnos ebben az árkategóriában automata váltós autót venni nettó pénzkidobás.
Tanulj meg váltani hülyegyerek!
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Suzuki vonalon próbálkoznék.
2023. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Golf.
2023. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem automatás ha olcsó az nem véletlenül van.

Most kérdeztem a szerelőt, hogy tudják-e öblíteni, mert időszerű lenne, mondja igen, megvan mindenük hozza, de kb. 500-600 euró.

Magyaroszágon meg sok sufniműhely csak leengedi aztán tölt bele valamennyit valamiből, aztán vagy sikerül vagy nem.

2023. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

a nejemnek, és nekem is harminc éve csak automata váltós kocsink van..még soha nem romlott el egyik sem..amióta Esztergomban suzukit raknak össze, azóta csak ott vásárolt automatánk van.

Fél millióból nehéz lesz jó autót venni, mert vagy rozsdás, vagy karambolos, vagy füstöl...az automata váltó hibája pár száz méteres próbakörnél kiderül.


Ha javasolhatom csak Szwiftet, WagonR+-t, esetleg Igniszt nézegess.. A nagyobb suzukik már drágábbak.


Annyit tudni kell, hogy nem igaz a régebbi váltókról terjedő legenda...azt is tudni kell, hogy a suzuki cég gyártja minden japán autóba az automata váltót, hiba nélkül...

Ez persze nem jelenti azt, hogy egy hülyegyerek ne vágná haza a mindent kibíró automatát...


Nos ezt oszd be.

Ja még annyit, hogy soha nem kellett váltóolajat cserélni egyik suzukiban sem.

2023. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"Ja még annyit, hogy soha nem kellett váltóolajat cserélni egyik suzukiban sem."


Én úgy tudtam a gyártó elő is írja hogy x kilóméterenként váltóolajat kell cserélni?

2023. okt. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!