Menyit érhet ez a motor?
Figyelt kérdés
KTM 600 LC4 1992-es
A motor tökéletesen működik, fékek, kuplung jó.
550ccm 4ütemü motor
48 lóerős
Nem az eredeti régi 1992-es csúnya idomok vannak rajta, le lettek cserélve, egy újabb tipusú KTM idomjai vannak rajta (talán valami EXC idomok).
Le akarom cserélni valami kisebbre, de ha valaki meg akarja venni, fogalmam sincs, hogy milyen árat mondjak, menyit érhet. Ezért kérdezlek Titeket.
2023. jún. 13. 13:30
1/5 anonim 



válasza:





100ezerért elviszik ha szerencséd van.
2/5 A kérdező kommentje:
100ezer???? Szerintem az édes kevés. Azért kiváncsi vagyok, mások mit mondanak.
2023. jún. 13. 13:54
3/5 anonim 



válasza:





Nézz szét a képesmotoron, hogy a hasonló évjáratú 600as papír nélküli endurok mennyiért mennek. Pl Honda xr, Kawasaki klr vagy Suzuki dr.
4/5 A kérdező kommentje:
Néztem a képesmotoron, ezt a tipust 370ezerért adják
2023. jún. 13. 15:57
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!