Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha WR400F (4T) vagy KTM...

Yamaha WR400F (4T) vagy KTM EXC 380 (2T)?

Figyelt kérdés
Mindkettő utcai használatra lenne (Fél éves tapasztalatom van de higgadt motoros vagyok nem vagyok az a száguldozó). :) [link] [link]
2010. okt. 10. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
KTM kilőve...gondolom üzemórás lehet dugót cserélni meg stb nem akarsz 1hónaponta. Inkább a WR. Sokkal tovább kibírja majd mint a KTM meg ugye a KTM-en cross gumik vannak és az alkalmatlan aszfaltra...Sztem : WR! Én azt venném. SokSikert,SzélesUtat! :)
2010. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és KTM-en nincs hátsólámpa sem azt meg nehéz lesz ráfabrikálni+rendszám sincs... forgalomba helyezés nemlesz olcsó+műszaki... WR-en meg kapásból van rendszám (ha jólláttam.) Arra max 1 műszaki meg amiket írt átnézni és mehet is.
2010. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Suzuki DRZ 400
2010. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
EXC-n g*cire meghalsz, WR-en is, de ott kevésbé. Mondjuk nem értem, amiért akarsz ilyen erős motort, amikor szerintem még egy 125-ös DT-t nem tudnál kimotorozni...
2010. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
EXC-n nagyon meghalsz, WR-en is, de ott kevésbé. Mondjuk nem értem, amiért akarsz ilyen erős motort, amikor szerintem még egy 125-ös DT-t nem tudnál kimotorozni...
2010. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
double post, sorry
2010. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a KTM nem üzemórás sima enduro de viszont a WR-nek is ki tudja mi baja van mert át kell nézni tehát így is úgyis költeni kell:)
2010. okt. 11. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!