Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW bora 1.6 16V (azd) gyorsulá...

Richárd666 kérdése:

VW bora 1.6 16V (azd) gyorsulás probléma, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem rég elkezdett a kocsi olyat csinálni hogy gondol egyet és hiába nyomom a gázt de szinte semennyire nem gyorsul. A katalizátorba a kerámia szét van törve, esetleg az lenne a probléma? Vagy folytószelep?
2023. ápr. 26. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Esetleg szar minden.

De ha te ezt is elhanyagolod, akkor milyen lehet a többi része???

2023. ápr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezer dolog okozhatja, miből gondolod hogy ha mi most itt elkezdünk találgatni segíteni fog neked? Vidd el egy szerelőhöz, rádugja gépre, néz élőadatot, stb. stb. Ezt nem lehet interneten keresztül megmondani.
2023. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a haszontalan válaszokat :) a kocsinak semmi baja a katalizátoron kívül, ez csak most jött elő! A másik kommentelőnek pedig annyit hogy azért írok itt hogy hátha valakinek volt ilyen problémája és tud tanácsot adni. Ha nem tudtok értelmeset hozzá szólni akkor inkább ne is kommenteljetek!
2023. ápr. 26. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen és elvittem szervizbe, fél óra alatt megcsinálták, beállították és azóta semmi baja nincs.
2023. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"a kocsinak semmi baja a katalizátoron kívül"


Akkor ha ennyire biztos vagy benne mire fel a kérdés? Gondolkozz már :D Erre nem lehet tényleg mit mondani, meg kell mutatni egy szerelőnek.

2023. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2023. ápr. 26. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baja, de sz/r?

Vidd el egy szerelőhöz, aki kiolvassa és megmondja mi a gond. Értem én, hogy olcsó autónál nincs pénz szerelőre sem, de azért egy állapotfelmérés bele kell férjen a családi kasszába

2023. ápr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez a probléma hogy hibakód nincs hozzá mert azt én is ki tudom olvasni, de az lesz hogy elviszem egy szerelőhöz csak mivel ez tegnap kezdődött és dolgozok, ezért gondoltam hogy még nem jutok el szerelőhöz addig kikérem az emberek tanácsait.
2023. ápr. 26. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!