Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zongshen GB420-nál hogy kell...

Zongshen GB420-nál hogy kell rákötni az akkumulátort?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit nem tudsz?
2023. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az önindítóról csak egy piros kábel lóg le, adtak mellé még egy feketét, gondoltam a pirosat az akksi pozitívjára kötöm, a feketével meg adok neki testet a blokkon, de a slusszkulcsot elfordítva nem történik semmi indítás.
2023. ápr. 22. 11:45
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor tedd a feketét az önindítóra.

De lehet nincs is bekötve a gyujtás kapcsolóba.

EZt nézesd meg egy szakival.

2023. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Új motor és még lehet csere lesz, nem akarom nagyon berhálni. Az akksi +ját testeljem le a blokkra?
2023. ápr. 22. 12:17
 5/10 anonim ***** válasza:

🙈🙈

Ember!!!

A fekete az mindíg a NEGATÍV.

De ne nyúlj hozzá , hanem vidd el szerelőhöz.

2023. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
AZT ÍROM ÉN IS, Te mondtad, hogy fordítsam meg, ha megfordítom, akkor nem negatív lesz. Az lehet, hogy ha nincs benne olaj, az az egészet letiltja, mert a réginél olyan volt, hogy bizonyos olaj szint alatt elvette a gyújtást, de mint írtam, nem akarom szerelőhöz vinni, mert lehet becserélem egy kisebbre, és addig benzint se meg olajat sem akarok bele tenni, nehogy az miatt ne vegyék vissza, csak kíváncsi lettem volna, hogy 1 fél másodpercre önindítózva, hogy működik-e rajta és mivel az önindítóról csak egy üres piros vezeték van, azt gondoltam a plusz ami feketét külön adtak hozzá, azzal meg gondoltam a mínusz és azt egy test pontra. De javíts ki, ha tévedek!
2023. ápr. 22. 12:49
 7/10 A kérdező kommentje:
Feltöltöttem olajjal, most indításnál egyet kattant az önindító, de utána semmi több. Valami ötlet?
2023. ápr. 22. 15:50
 8/10 anonim ***** válasza:

" Te mondtad, hogy fordítsam meg, "

Hol írtam azt hogy forditva tedd????

Ezt írtam:

Akkor tedd a feketét az önindítóra.

De a testre !!!

2023. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó, de addig azt írtam, hogy az önindítóról csak egy vezeték jön le, a piros, és ha arra teszem a feketét, és a fekete a negatív, akkor most az lesz a pozitív, de igen, így már értem. :) Bocsánat, hogy félreértettem, de azért nem voltam hülye, hogy a negatívra kössem a pirosat és fordítva. Na de ez az egy darab kattanás ez mi lehetett? Mert most amennyire értek a villamossághoz Én úgy tudom, hogy a piros a pozitív, a negatívat meg testelni szokták, legalábbis például MZ-nél így van.
2023. ápr. 22. 15:56
 10/10 A kérdező kommentje:
Odatettem, így sincs semmi. Ha lehet le van merülve az akkumulátor? De akkor is kéne valami kicsit búgnia és lassan forgatnia, nem, vagy ez az egyszeri kattanás mi lehetett? Direkt rendelés előtt is, meg időközben is többször felhívtam a boltot megérdeklődve, hogy az akksi bekötése csak annyi lesz-e, hogy lóg le két vezeték és azokra rá, azt mondták, hogy igen-igen, de akkor miért nem működik? Nem gondolom ezt olyan bonyolultnak, és nem... nem vagyok a szerelőhöz rohangáló típus. Inkább elrontom, de akkor is megpróbálom Én megcsinálni, abból legalább tanulok. Ha szerelőhöz viszem, abból maximum a szerelő telefonszámát tanulom meg. Ha tönkreb@szom, akkor így jártam, csóró vagyok, de összekuporgatom a pénzemet, veszek másikat, vagy ezt megjavítom, de rájövök szépen lassan, hogy mit rontottam el. Elméleti tudást, javaslatot segítséget szívesen fogadok, de megcsinálni Én szeretném! Ez nagyon ilyen 21. századi mentalitás, hogy ha már láncot kell cserélni egy fűrészen, már azzal is szaladunk a szerelőhöz.
2023. ápr. 22. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!