Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóm teljesítményét szeretném...

Autóm teljesítményét szeretném növelni ( nem kókány és ócsó' szarokkal ). Mivel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Egy 1,9 PD TDI Passat lenne. Nem egy verseny autót szeretnék belőle, vagy rallyzni. Csak kicsit növelni a teljesítményét. ( Monster matricás meg hasonló megoldásokat kihagynám! 😃 )
2023. ápr. 21. 07:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%

"Nem fillérezni és a legolcsóbb, silány alkatrészekből kihozni."

Akkor eladod ezt a filléres, silány autót és veszel egy olyat, ami megfelelő neked gyári állapotában is.🤷‍♂️

2023. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem versenyezni és rallyzni szeretnék vele. Normális használatra szeretném, de élmény legyen vele autózni. Sokat járok autópályán munka miatt. Ha odalépek menjen. Nem másik autót szeretnék. Csak ezt kis setupolni, hogy erősebb legyen. És aki ért hozzá attól várok tanácsokat, hogy hol érdemes elkezdeni a teljesítmény növelést és optimálizálászt, hogy igényesen meg legyen csinálva.
2023. ápr. 21. 13:06
 13/22 anonim ***** válasza:
44%

"Setupolni"😆🤣

Ez az optimalizálás szó is olyan szépen hangzik, csak kb semmi értelme. Mond már meg, mégis mi a faszt akarsz optimalizálni egy mérnökök által tervezett autón, szerinted azok nem arra törekedtek, hogy optimálisan működjön és igényes legyen?

Milyen választ vársz még? Már leírták a lehetőségeidet, hajrá!

Ha odalépsz neki, most is megy rendesen. Én egy 1.4-es kavédarálóval járok autópályán, sosem éreztem hogy kevés lenne, pedig 150-et tartva szoktam vele menni. Mit akarsz te gyorsulgatni az autópályán? Ha felgyorsítottál, onnan már nem igazán van szükség arra hogy olyan hűdenagyon lépjen. Belepréselni úgyse fog az ülésbe egy "kis optimalizálástól" innentől kezdve okafogyottá válik az egész. Annak nem sok értelme van, hogy azért ráköltessz egy csomó pénzt, hogy 2 tizedmásodperccel hamarabb legyen 100-on.🤷‍♂️

Ha még azt akarod, hogy sokkal erősebb legyen, akkor azt mondjad, ne gyere itt ezekkel a "kis setupolás" és társaival....

2023. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen 1.9 PD? Megíratod egy normális helyen azt kész
2023. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
#13 kinek mik az igényei. Valószínűleg neked nincsenek nagy elvárásaid. Beéred annyival amit más eléd dob. Nem vagy nyitott és fejlődés orientált. Te beéred a kis 1,4es kávédarálóddal. Téged ez kiszolgál. Ennyi az igényed. Én ezt megértem és tiszteletben tartom. Ha nem tetszik és csak kötekedni tudsz akkor görgess tovább nem hozzád szól a kérdés. Gyakorikérdések weboldalon vagyunk. Ahol az emberek használható válaszokra számítanak nem pedig trashtalkra. Köszi
2023. ápr. 21. 13:53
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
b#zdmeg, hogy valaki ennyire sötét legyen
2023. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
42%
#15: van baj, látom :))
2023. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%

Most jön az hogy mindenki kisebbségi komplexusos aki nem akarja húzkodni a fillérbaxó dízelcsettegőjét. :D :D


dízelpasszát és az "élmény a vezetés"? :D :D :D

Ez a kettő egy mondatban erősen oximoron. :D :D

Ha élményautózni akarok, ott a középfeszesre húzott 250 lovas turbobenzines autóm, nem mondom hogy leszakítja a fejem, de az átlaghoz képest megy.


a dízelpasszát soha nem lesz "élmény", max akkor ha a nyergesvontató rádhúzza a pályán, de nem halálközelit keresel szerintem. :D :D

2023. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ez a nyergesvontatós dolog tetszik, kérdező, ha gondolod megbeszéljhetünk egy helyet és időpontot. Persze csak ha nem baj, hogy egy Volvo FH480-t hajtok, tudod èn ilyen vagyok, beérem azzal amit más elémdob...

A #13 vagyok

2023. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hát figyi engem nem az érdekel, hogy te mit hajtasz, vagy milyen járművel végzed a munkád. Csak jöttem egy egyszerű kérdést feltenni, hol érdemes kezdeni ha az autóból egy kis pluszt akar kicsikarni az ember, minőségien. Az, hogy te a rakodási idő alatt ide jössz olyan témába beleszólni amihez fogalmad sincs nem igazán tud érdekelni és meghatni. Nem is értem amúgy mit vártam.
2023. ápr. 21. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!