Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha kiszedem az ülést vissza...

Ha kiszedem az ülést vissza is tudom rakni egyszerűen?

Figyelt kérdés
Az autómat szeretném rendesen kiporszívózni mert az ülések mellett nagyon koszos. Kiszedni még lehet egyszerűen kitudom de vajon vissza is könnyen megy majd? Valaki szokta így takarítani az autót? Vw polom van és nő vagyok, köszi a válaszokat

2023. ápr. 20. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, csavar ki, porszívózás, csavar ugyanoda vissza.
2023. ápr. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőként inkább ne! Még a szerszám a kisebbik gond, de megvan a súlya is, és az ajtónyiláson se jön ki olyan könnyen. Könnyen a fényezés vagy az ajtókárpit bánhatja.
2023. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom hogy az ilyet sűrített levegővel lehet szépen kifújatni.

Ahhoz nem kell semmit kiszerelni és gyönyörű tisztára lehet takaraítani vele.

2023. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem kivágod flexxel a padlólemezből, akkor pont úgy fog visszamenni ahogyan kijött...
2023. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek de a kompresszorra nem is gondoltam hogy ki is lehet fújni. Azzal megpróbálom, köszi a válaszokat!:)
2023. ápr. 20. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdemes így csinálni:

Ülést hátratolni maxra, 2 első csavar kiszed. Ülést előre maxra, aztán 2 hátsó csavar kiszed.

Kiszedésnél érdemes előre tekerni a hát részt, úgy könnyebben kiszedhető.

2023. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!