Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tempomat szerelés utólag...

Tempomat szerelés utólag lehetséges (Ford Fiesta 2013)?

Figyelt kérdés

2013-ban vettem egy ford fiestát és nagyon megbántam, hogy nem tempomattal kértem. Össz-vissz 50e-el lett volna több, ami semmiség a teljes árához képest (3,2m volt). Hülye voltam, most már mindegy.


Kérdeztem a ford kereskedést/szervizt ahol vettem, de nem foglalkoznak ezzel. Elméletileg a fedélzeti számítógép fel van készítve rá, de mivel a kormányon nincs ott a vezérlő, ezért nincs kábelezve.


Tehát vagy kell egy olyan kormány amin van vezérlő, vagy hallottam olyat, hogy sufnituning módon az audiovezérlő gombokat kötik át a tempomatra.


Az a gond, hogy eddig nem találtam olyan emebert aki ezt megcsinálná.

És azt sem tudom mennyiben kerülhet egy ilyen móka.


Valaki csináltatott hasonlót mostanában?

Érdekelne mik a tapasztalatok.



2023. márc. 27. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Elromlott a google a gépeden?

Számtalan cég foglalkozik ilyesmivel:

pl. az első találat

[link]

2023. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem romlott el. De akiket néztem azok csak saját megoldásokkal foglalkoznak. Írtam pár helyre, de olyan nem volt aki a gyári megoldást kötné be, csak saját bajuszkapcsoló, stb.
2023. márc. 27. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sokat pályázol, akkor tényleg érdemes egy kis összeget raszánni.
2023. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

100-150k körül van egy utólagos beszerelés függően attól, hogy mit kell cserélni

ha origi állapotra akarod megcisnáltatni guglizni kell, hogy ki vállal ilyet. Lehet, hogy kormáyt is cserélni kell, lehet csak a kis kapcsolót kell bele megvenni. Ezt az tudja aki ért hozzá vagy csinált már ilyet

Keresgélj.

2023. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!