Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen protektort vegyek?

Milyen protektort vegyek?

Figyelt kérdés

Hali ^^


Múlt évben letettem a kresz vizsgámat (A1 motor)

Most fog sor kerülni a forgalmi részére! Felhívott az oktatóm, hogy szerezzek be váll,könyök,gerinc és térd protektort, hogy egyáltalán motorra ülhessek.

Egy ici-pici probléma van ezzel... nem értek hozzá, hogy milyen kéne. Elképzelés már kb.van csak nem tudom, hogy jó-e. Mivel körülbellül 5 hónapig leszek már csak az országban (nyáron megyek ki külföldre dolgozni és csak október közepén jövök vissza) és kintlétem alatt jelentős testtömeg csökkenésre számítok (most 185-190cm és 130 kiló vagyok)ezért nem akarok most mindent megvenni százezrekért és mire vissza jövök teljesen nagy lesz rám vagy valami ezért csak ilyen alap felszerelést szeretnék, amivel le tudom rakni a forgalmit és elfogadják a vizsgáztatók. Itt gondolok pl ruha alá/felé vehető felcsatolható térdvédőre stb. Nincs nagy igényem egyenlőre,csak hogy legyen valami összesen 50 ezer körül és legyen a méretemben.



2023. febr. 23. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:

50-ért nem fogsz kapni! Eleve olyan kabátot érdemes venni, amiben minden benne van, mert ezek a protektorok kis zsebekben benne vannak. Nadrágot nem muszáj venned, hanem vehetsz térdvédőt. Ezen felül kell motoros kesztű, valami magasszárú bakancs ha nem akarsz motoros venni,meg persze saját bukósisak.

Kabát helyett esetleg vehetsz protektoringet is.

2023. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és a protektor ing olcsóbb? Egyáltalán az miben különbözik a kabáttól?

Amúgy köszi a választ <3

2023. febr. 23. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:

A protertoring inkább amolyan nyári szellős viselet a kabáthoz képest amiben egy kisebb záport is szárazon megúszol.

[link]


Sajnos azhogy nézem ezzel sem úszod meg olcsóbban, esetleg körülnézel a használt ruházatok közt. pl Balatonfüreden van ilyen bolt, és oda vissza is viheted ha már nem kell, vagy kifogytad . [link]

2023. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3

Nagggyon köszi,szerintem el is megek Balatonfüredre. Tervemben volt végig járni a környéket (pápa,ajka,veszprém,balatonfüred) ahol lehet kapni cuccokat,de hogy ha vissza is lehet vinni akkor fix oda megyek ^^ thx

2023. febr. 23. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!