Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SOS! Ebben a helyzetben...

SOS! Ebben a helyzetben elkezdhetném a jogosítvány megszerzését?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szép napot vagy estét mindenkinek!

3 éve kezdtem el a B kategóriás jogosítvány megszerzését. A forgalmi vizsgán megbuktam, és az oktatóm azt mondta, hogy takarodjak haza és egy ideig ne lásson. Hallgattam rá, nem tudom miért... Eltelt 3 év, és szükségét érzem, hogy megszerezzem a jogosítványt. Elkezdhetem újból? Szégyen lenne ilyen sok idő után visszamenni? Hogyan tudnék másik autósiskolába átmenni? Megkapnám a kiskönyvet, amibe a vezetések voltak feljegyezve?


Előre is köszönöm a segítségeteket!



2023. febr. 16. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
3 év után odamész ahova akarsz, mert az eddig megszerzett óráid, és kreszvizsgád érvényét vesztette, mivel a kerszvizsgád után 2 éven belül sikeres forgalmivizgát kellett volna tenned, vagyis mindent kezdhetsz előről, ott vagy egy másik suliban.
2023. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát el sem kell kérnem semmit, ami a jelenlegi autósiskolában van, hanem egyből máshova mehetek?
2023. febr. 16. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Amit te úgy hívsz, hogy "jelenlegi autósiskola", ott már valószínű régen kidobták a papírodat. Sőt az is lehet, hogy az akkori "Pistabácsi" sem oktató már.


Új iskola új befizetés, új lehetőség, fuss neki.

2023. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elölről kekezdeni a KRESZ tanfolyamtól.Azutan mehet újra vezetni de az eddigi óráidat is buktad.
2023. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól írják az előttem szólók, csak most úgy válassz oktatót, hogy ne egy tapló legyen, mint az előző iskolában...
2023. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Békéscsabán milyen oktatót ajánlatok, ha esetleg valaki itt lakik?


#5 - Nem ártana, mert egyrészt állandóan piszkált ok nélkül, mert könnyű célpont voltam számára (plusz állandóan azt mondta, hogy "úgy megb*sznám azt a csajt, nézd" és hasonló alpári dolgok), másrészt hiába mondtam mi megy gyengén, nem, ne azt gyakoroljuk, hanem vezessek el ide-oda, mert dolga van.

2023. febr. 16. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 Az ilyet fel kellene nyomni. Visszakérni az iskolától a díjat. Ha nem volt fedélzeti kamera (nyilván az ilyennél nincs), akkor esélytelen, mert nem tudod bizonyítni, de ilyenkor viszket az ember tenyere...

Kitartás, menni fog másnál!

2023. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a bielik autósiskolához jártam.Itt több jó oktatót is találsz.
2023. febr. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!