Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Maruti főfèkhenger lehet a hiba?

Maruti főfèkhenger lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Egy maruti hátsó fèkmunkahengere elfosta magát, egy darabig töltögettem, majd meguntam, hát kicserèltem, lègtelenítès meg volt, felkemènyedik a pedál, majd újra felpuhul. Lètezik hogy a főfèkhenger megadta magát, átlett nèzve, nem folyat sehol, eddigis kb 1 hèt alatt egy decit engedett el.

#munkahenger #Maruti #Főfèkhenger
2023. febr. 13. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Létezhet, de nem totózni kell és itt idegenektől megkérdezni , hanem megnézni a hogy mi a hiba.
2023. febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 krwkco ***** válasza:

"lègtelenítès meg volt"..."nem folyat sehol, eddig is kb. 1 hèt alatt egy decit engedett el."

Tessék???? Hogy mi van?

Sérült az anyagmegmaradás törvénye?

2023. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A munkahengeren kivül máshol nem volt fèkolaj, ès most már ott sincs, jártam már kettes golfal ugyan így, munkahenger csere után, a főfèkhenger behalt, ugyanis a lègtelenítèskor benyomjuk csutkára pedált, az elött èvekig nem járt a főfèkhenger ebben a pozícióban.
2023. febr. 13. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a suzukinál se folyt sehol az olaj és mégis levegősödött.

A fékerőszabályzó volt a hibás.

2023. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megnézni a másik oldalt is meg a fékcsöveket mert ilyenkor szokott eldurrani.
2023. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mind a kettő munkahenger új, új fèkpofa is van, előre is raktam új betèteket.
2023. febr. 14. 00:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!