Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18 éves III-as Golfomnak...

18 éves III-as Golfomnak teljesen szét van rohadva a kipufogója, még a cső is mindjárt leesik a dobról. Milyen következményekkel járhat, ha még kb. egy hónapig így marad?

Figyelt kérdés
Eddig is elment gond nélkül, csakhát a napokban vettem észre, és kicsit megijedtem. Milyen bajai lehetnek így a gépnek, ha még sokáig így használom? Sajnos még egy hónap, mire lesz annyi pénzem, hogy megcsináltassam. És milyen árban vannak ezek a kipufogó csövek. Igazából a hátsó dob is elég gyalázatosan néz ki, meg hát a kipufogó csőt is a lélek tartja.
2010. okt. 3. 22:03
 1/4 anonim válasza:
Szerinem azon kívül hogy a hangja iszonyat durván rossz lesz és a rendőr szólhat érte semmi
2010. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
drotozd fel, de tegyél oda hőállo gumit mert különben szétrázza a kasztnit, am vigyázz mert ha szétesik akkor nagy hangja lessz és ha elkap egy köcsög rendör akkor el is veheti a müszakidat és csak PKM vizsga után kaphatod vissza
2010. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz,hogy hova nyomja a forró gázt(a töréseknél).Én Suzukival jártam úgy,hogy a forró gáz elégette a hátsó fékcsövet autópályán,hát mit ne mondjak,izgi volt amikor jött a lehajtó és 160-ról fékezni kellett volna.
2010. okt. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*KPM
2010. okt. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!