Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 50ccm-s roboo mennyire...

Egy 50ccm-s roboo mennyire menne alattam?

Figyelt kérdés

12éves vagyok,43kg,157cm, ha huzom a motornak akkor rendesen gyorsulna? vagy csak zugna ugy mintha fel akarna robbani?

kb. hány LE egy 50-es robogó?


2010. okt. 3. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb 2LEtől 6-7LE max. min 40 max 70-80.
2010. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én arra vagyok még kiváncsi hogy hogyan gyorsulna
2010. okt. 3. 19:25
 3/8 anonim ***** válasza:
a váltós ötvenesek otthagynának. a Simsont beleértve. bár nem volt Simsonom, mentem már rajta, és pár robogón is. az Aprilia SR és a Yamaha Aerox lehethogy erősebb, de a Derbi Sendát nem hagyja ott egyik se gyorsulásban.
2010. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobban gyorsulnak mint a váltós 50es-ek.
2010. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előtted lévő vagyok.


keeway f-act robogó kb megy 60at, az a simson, amit probaltam, ment azis 60at. és a gyorsulását jobbnak éreztem. keeway hurrican az ismerősömé megy 50-55öt, nem túl jó gyorsulással. nekem van egy gyári keeway TX 50em (supermoto) megy 75-80at, egy agyontuningolt CPI volt, ami tudta vele tartani a tempót (de ezek az egyszerű robogók léghűtésesek, míg a modernabb váltósak mind víz, tehát nincs miről beszélni). ottvan a Yamaha Aerox, és az Aprilia SR. egy haveromnak van SR-je, 70es henger, vízhűtés, tuning kuplung, tuning kipufogó, nagyobb karbi, meg minden ilyen kacat. na az elismerem, hogy jobban gyorsul, mint a supermotom (6sebességes), na de 20Cccm-vel nagyobb a motorja, meg agyon van tuningolva. próbáltam a derbi sendát, az még jobban megy, mint az enyém. és az 50es robogókon hátul dobfék van (persze van kivétel, de nemsok), míg a váltós 50esek mind tárcsafékesek (van 1-2 dobfékes, de azok régebbiek).

ha nekemis 70es henger lenne a motoromon, sportfilter, kipufogó, nagyobb karbi, akkor otthagyná az SR-t :) 13000-et pörög. most kb 8lóerős (de lehetne tuningolni 15-16ra :) ), és a legtöbb robogót tuning nélkül otthagyja. és még ott a márkásabb gépek :)


ez az én tapasztalatom. esetleg leírhatná az előttem lévő illető, hogy miből gondolja, hogy a robogók jobban gyorsulnak?

2010. okt. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

17:17-nek!


Mondjuk a fokozatmentes váltó miatt.. :D


Az én Simsonom 60-as 4 felömlős hengerre tervezett rezós.

Valóságban olyan 7-10 lóerő, a te mércéden min. 15 :DD


Megy is rendesen

2010. okt. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha ügyes ujjaid vannak, akkor némi játtszadozás a kuplunggal, és az a kis pörgős motor meghálálja :)
2010. okt. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és a 15LE nem túlzás. a 65ös krosszgépek vannak 22-23 körül, akkor egy 70es agyontuningolt géptől mért lenne sok a 15???
2010. okt. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!