Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért estek neki páran komment...

Miért estek neki páran kommentben Varga Tibornak?

Figyelt kérdés
Ugye vett egy insigniat az átvizsgáló ember. Hát ha neki az tetszik szíve joga. Nyilván én sem vennék, de attól még nem kezdem el kommentben lefelé szólni ezért. Úgy is neki kell majd szívni vele nem nekem.

2023. jan. 21. 15:15
 1/6 krwkco ***** válasza:
Hol? Link?
2023. jan. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem erre a videóra gondol a kérdező: [link]

Nekem aztán nyolc milyen autót vesz, elvből nem vennék opelt, de az insignia kivétel.

2023. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Az opel szar , de az insignia meg még bunkó is.
2023. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyen 350 ezret futott CR dízelt legfeljebb ajándékba kapni gazdaságos, tökmindegy, milyen márka.

Sosem tudni, mikor térdel le az üzemanyagrendszer.

Szerelési költsége szinte nincs, csak alaktrészára, de az nagyon.

2023. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szidta a szerelőm az a6-omat aztán vett ő is egy v10 benzines audit aztán csak azt mondta hogy b.sszameg jó kocsik ezek ha mennek.
2023. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet egy autótípus "bunkó"? Mit mondott a kocsi, vagy hogy viselkedett, ami miatt bunkó lenne? Nem tudom elképzelni egy autóra hogy lehet ilyen jelzőt alkalmazni. Na mindegy...


Megnéztem a videót. A kommenteket nem bogarásztam végig. Szerintem teljesen reális, korrekt dolgokat mond. A mai árak mellett nem tartok soknak 1,5 milliót egy ilyen autóért.

2023. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!