Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 B7 2.0 pd tdi, típushi...

Audi A4 B7 2.0 pd tdi, típushibái? Hatszögtengely cserében valaki tud segíteni? Nem találok szerelőt

Figyelt kérdés

Hatszögtengelyt szeretném cserélni

Ezen kívül nem tudom, mi legyen a pd elemekkel, felújítás vagy csere? Akinek ilyen autója van, mikre figyel jobban?


2023. jan. 20. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:

“Akinek ilyen autója van, mikre figyel jobban?”


DPF-re, hengerfejre, EGR-re, szívósorra (mondjuk ez nem tétel) hírtelen ennyi


“legyen a pd elemekkel, felújítás vagy csere”


Mert rosszak?

2023. jan. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Inkább 1.9 vagy 2.7/3.0. Sokkal üzembiztosabbak, de a legjobban egy 2.0 szívóval járnál, de a 2.0tfsi is gondos kezekben hálás tud lenni. A 2.0pd egy időzített bomba.
2023. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2.0PD nél sok sok hiba lehet, a főtengely egy rövid lánccal hajtja a hátsó balansztengelyt. Az meg fogaskerékkel az első balansztengelyt, ami pedig a hatszöggel az olajszivattyút. Mind érdemes cserélni, és nem tudom mennyit kérnének egy ilyen mutatványért de szerintem nem igazán éri meg, főleg, hogy ha 1.9pd vagy egyéb motorral veszed ott nem lenne ilyen költség :D

egyedüli előnye, hogy nincs pd fészek kikopás, mert 2 csavar fogja, ez sokkal fixebb, mint az 1 csavaros 1.9-ben. De ezvégett nem biztos, hogy ezt venném az 1.9-el szemben. 1.9pd re iratsz egy chippet úgy is tartós lesz és erőben ugyanezt fogja hozni kb mint a 2.0pd.

2023. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!