Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány éves kortól lehet jogsit...

Hány éves kortól lehet jogsit szerezni (autóra)? 1995. decemberében születtem, akkor mikor kezdhetem el? XD

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 11:02
 1/9 anonim válasza:

Amint betöltötted a 17-et.

Addig egyél még sok főzeléket ;)

2010. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Háát az első kommentelő az lol :D:D

Én úgy voltam, hogy még nem töltöttem be a 17-et és akkor megcsináltam a kresszt, az elsősegélyt és a rutinpályán vezethettem és a rutin vizsgám amikor volt akkor már el kellett hogy múljak 17.

2010. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

16,5 évesen vizsgázhatsz le kresszből,míg nem vagy 17 addig elkezdhetsz rutinon vezetni de nem vizsgázhatsz,csak akkor ha betöltöd a 17-et,utána vizsgázhatsz rutinból és forgalomból.

Ha 95 decemberébe születtél akkor 2012,október végén,novemberbe iratkozz be.

2010. okt. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 94-es vagyok, a napokba voltam bent az autósiskolába infókért, 16,5 évesen iratkozhatsz be, 16,9 évesen tehetsz kreszből vizsgát, előtte vagy utánna elsősegély vizsga, kb 2 héttel a 17 előtt kezdhetsz rutinozni, és amikor betöltötted a 17-et rutin vizsga, utánna forgalmi + vizsga. de mondta az oktatóm hogy decemberig iratkozzak be, mert januártól befogják vezetni, hogy 18 éves kortól lehessen jogosítványt szerezni a felelősségrevonás miatt. úgyhogy szerintem te már csak 18 évesen mehetsz.
2010. okt. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
remélem nem igaz ez a 18 éves izéé :/én akarok autót vezetni :/
2010. okt. 3. 12:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Először: Hagyd a pi csába az xd-t. Senki sem fog komolyan venni, mindenki 12 éves po"csnek fog hinni.

Amúgy 16.5 évesen kezdheted a KRESZ-t, 16,75 évesen lehet meg az eü-d, és 17 évesen ülhetsz először autóba (akkor mehetsz 10 órás kötelező rutinpályás gyakorlatra).

2010. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
te hülyegyere tudod mit "jelent" az XD hogy csak úgy a kérdés után írod? mert szerintem fogalmad sincs!
2010. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó elöttinek nincsen igaza,mert ha még nem vagy 17 akkor vezethestz rutinon csak a rutinvizsgáig töltsed be a 17-et!!!!Én is így csináltam!!!!


Az oktatód honnan halotta hogy 18éves kor fölött lehet jogsit szerezni januártól??????!!Erre kiváncsi leszek..

2010. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mennyi retardált...
2010. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!