Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hetes Passat, kétezres dízel,...

Hetes Passat, kétezres dízel, valamint C5, szintén kétezres dizel. Mire kell vásárlásnál figyelni ezeknél a típusoknál? Milyen típushibáról tudtok?

Figyelt kérdés

Vagyis bővítem:

2.1 Mercedes, 136 lóerős motor

2.0 HDI

2.0 Cr Tdi

Milyen típushibáról tudtok?

Valamint az Audi motorja ugyan az mint a VW kétezres motorja?

Érdemesebb egy hetes passat helyett egy a4 Audit nézni? Árban sok különbség nincs.

Vagy esetleg BMW 2.0 dízel.


Ezeket mind abban az évjáratban nézem, mint a hetes Passatokat.


2023. jan. 6. 19:28
 1/4 A kérdező kommentje:

Jöhet minden infó.


Mennyire problémás a dpf ezekben a dögökben?

Melyik a legproblémamentesebb?

2023. jan. 6. 19:29
 2/4 anonim ***** válasza:

A hdi-t és a mercit annyira nem ismerem,de rosszat még nem hallotam róluk. Ellenben a 2.0cr gondos kezek közt a világból kimegy, a korai példányoknak a hatszögtengelyt érdemes cserélni.

A bmw 20d is egy jól eltalált dolog, aki szidja csak azért mert túlvállalta magát ami a majom/banán mondást illeti, és/vagy kifogott egy kétszer visszatekert kilehelt szart. Lánc csere 200ezrenként, olajcsere 10ezrenként és örök élet ez is.

2023. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
VII Passat-ban szerintem már nincs első generációs CR, így a hatszögtengely probléma már nem érinti. Tényleg a világból kimegy, nekem is 2.0 CR-em van. Ezek közül csak a Passat-ot venném. A4-et csak akkor, ha megéri neked valamiért a plusz pénz (logo, megjelenés, belsőtér stb.) technikailag ugyanaz
2023. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 köze nincs a kettőnek egymáshoz.
2023. jan. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!