Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan oldal/fórum, ahol...

Van olyan oldal/fórum, ahol rendőrautókról lehet kérdezni és informálódni?

Figyelt kérdés
Itt tilos.

2022. dec. 1. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mit szeretnél kérdezni? És itt miért volna tilos?
2022. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1.


Volt itt egy kérdés nemrég, és törölték.

E miatt gondoltam, hogy tilos itt ez a téma.

2022. dec. 1. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilos. Valószínűleg volt valami probléma vele, de alapvetően nem tiltott téma. Mi a kérdés?
2022. dec. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3.


Az volt a kérdése, hogy mi válaszolók, mit választanánk ma rendőrautónak?

És megadott pár paramétert, sebesség, meghajtás, ár,... . Semmi szabályszegő nem volt benne. Mégis törölték, miközben pötyögtem be a válaszomat.


Én a saját kérdésemet meg inkább megtartom ezek után, más fórumnak.

2022. dec. 1. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
policecars.hu
2022. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5.


Nagy pacsi! Köszi!!!

2022. dec. 1. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt valszeg azért törölhették, mert már feltette korábban. Tele van az oldal "milyen autót vegyek 2 millióig" és társai kérdésekkel, ilyen alapon akkor mindet lehetne törölni.
2022. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Törölni is kellene minden ismétlődő kérdést is.

Milyen autót vegyek elsőnek?

2022. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem törlik, és azért nem törlik, mert nagyon jól mutat az oldal kezelőinek (a moderátorokra és az adminra gondolok) a statisztikában, hogy már x millió kérdést tettek fel. Nyilván ha erre felkérnének egy csapatot rendes munkaként munkabérért(egy embernek 8 órában többéves meló lenne), hogy töröljenek ki minden ismétlődő kérdést, akkor az komoly meló lenne, még akkor is, ha minden kérdés kitörlése mondjuk 4-5 klikk. Ezzel együtt meg - biztos vagyok benne - hogy a mostani milliós eddig feltett kérdésszám - az oldal pillanatnyi nyilvános számlálója szerint a válaszom írásának pillanatában 11 443 659 - jelentősen bezuhanna, ha minden kérdés egyszer lehetne kinn. Arról nem is szólva, hogy akkor erre külön fel kellene venni egy stábot, aki ellenőrzi, hogy volt-e a kérdés, vagy valami algoritmust írni, ami szintén nem 2Ft. Most olyan van beépítve az oldalba, hogy kidobja a hasonló vagy akár totál azonos kérdéseket, de nem tiltja azok megismétlését az oldal.


Hogy a kérdésre válaszoljak konkrétan szerintem itt is fel lehet tenni velük kapcsolatban kérdést. A rendőrautók típusai is tudhatók, nyilván mindegyik fel van kicsit spécizve, tuningolva meg specifikálva aszerint, hogy a hatóság követelményeinek megfeleljenek.

2022. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!