Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Ti hogyan köszönite...

Motorosok! Ti hogyan köszönitek meg, ha egy autós elenged?

Figyelt kérdés
Ha például mögötte vagy és lehúzódik, elenged, azt hogyan köszönöd meg, ha már előtte vagy?
2010. szept. 29. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Na erre marha kíváncsi vagyok, mert nekem még egy motoros se köszönte meg, szóval téged már azért becsüllek mert felmerült benned, hahahahahhaahha
2010. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Abonyi ***** válasza:

Én úgy szoktam hogy felteszem az egyik kezem,vagy bólintok.

És te??

2010. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 P.Pityu ***** válasza:
Lábbal is lehet, de az nem túl szép.A bal kéz általában ennyi időre szabad.De a fentebb irtakból kiderül, hogy az autosok fele ugyse látja...:)
2010. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát én intek, ha kienged, amúgy, ha elenged akk nem nagyon lehet, de azért próbálom...
2010. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én motoros vagyok, de ha autóval megyek, mindig elengedem a motorosokat. szinte mindig megköszönik, jobb láb kirak oldalra, ezzel jeleznek, ahogy én is.
2010. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a kismotorommal úgy szoktam megköszönni (pl ha beengednek, vagy valami :)), hogy indexelek jobbra, majd hirtelen balra (esetleg még egyet-kettőt). Egy nagymotoros "kollégától" lestem el.
2010. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Elakadásjelzővel, illetve intéssel. Ritkán, ha biztonságosabbnak ítélem lábbal.


Sajnálom, hogy nem köszönték neked még meg a lehúzódást. Biztos le szoktál húzódni? (második v.3.)

2010. szept. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem inteni szoktak, ha elengedem őket, szinte minden esetben megköszönték eddig.
2010. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is intek, csak eddig nem nagyon sikerül kitalálnom, hogy hogyan lenne a jó, mert ha kinyújtom oldalra vagy valami, azért az mégse az igazi :D
2010. szept. 30. 19:46
 10/14 anonim ***** válasza:
elözés után kicsit előrébbmegyek gáz elenged és ballal intek majd megyek tovább
2010. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!