Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan érdemes autóalkatrészt...

Honnan érdemes autóalkatrészt rendelni?

Figyelt kérdés
Ti honnan szoktatok rendelni? Unix, Bárdi meglepően drágának tűnik. Esetleg a maszek autószerelő maga rendeli meg az alkatrészeket a karbantartáshoz?
2022. nov. 9. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A neten nézz széjjel, nagyon sok üzlet van.
2022. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Autodoc
2022. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Zsu. Olcsó és jó.
2022. nov. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
alkatreszek.hu itt egész baráti áron van minden. A többi is jó ötlet, köszönöm.
2022. nov. 9. 11:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
KovácsAutó, Kauffer.
2022. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Zsu.hu, Kovács autó nekem bevált eddig.
2022. nov. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha lehet, Bontóplázáról rendelek. Ha ott nincs, akkor Kovács Autó, de igyekszem bontottból megoldani. Olcsóbb és jobb, mint az utángyártott - bár ez nyilván alkatrészfüggő.
2022. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most már egy idelye csak az autodoc-ról rendelem az alkatrészeket.Most pl NGK gyertyákat rendeltem.Itt 3700 Ft volt az akciós/db ár,a Bárdinál 11.000 Ft/db.Nem minden olcsóbb ,pl olajat,autógumit nem innen rendelek.
2022. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kovácsautó, ZSU, Kauffer én innen szoktam. Régen nálunk volt egy autósbolt egy kisebb szervízzel ott Unix, Bárdi alkatrészeket árultak, illetve lehetett rendelni ha nem volt készleten és valamivel olcsóbb volt mint ha én rendeltem volna meg itthonról. Akkor ott nekem a srác magyarázta hogy nekik külön kedvezményük van, illet a szervizek, autószerelők akik sokat rendelnek tőlük kapnak egyéni kedvezményt sok esetben 50 meg 70% is és így nekik is megéri nyilván. Persze ez változó meg nem is kötik az emberek dolgára mert "üzleti titok" Megvan ennek is a jó meg rossz oldala. Én ameddig tudtam itt helyben vettem meg azt amireszükségem volt. A folyadékokat, olajat például máshonnan szoktam rendelni, ahol épp olcsóbb meg olyan van ami nekem kell éppen.
2022. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!