Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez csak nekem tűnik érdekes...

Ez csak nekem tűnik érdekes hirdetésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az egyik ismerősömmel tegnap délután vitatkozunk egy autós hirdetésen. Szerinte valós lehet a dolog és megérné a pénzét, ha valaki ilyet akarna. Én viszont érdekesen olcsónak találom. Bár, nem mintha a szervizelésére lenne pénzem, így nem is gondolkozok ilyen kocsikon, de azért ez nekem akkoris gyanúsan olcsónak tűnik. Ti mit gondoltok?


[link]



2022. okt. 23. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg megcsappant a kereslet a 15 éves, horribilis fogyasztású és drága szervizű autók iránt, amikben rengetek dolog el tud romlani.
2022. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Leginkább csak azért tűnik furának, mert a többi, jóval több futással és jóval gyengébb motorral simán kerül ennyibe, de még többe is. Bár, bevallom, mint írtam, nem vagyok otthonos ezekben a német prémiumokban, de azért a többihez viszonyítva, ennek 1 millióval minimum drágábbnak kéne lenni.
2022. okt. 23. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez tipikusan az az autó, amit nem megvenni drága hanem fenntartani. Megveszi a falusi paraszt aki menőzni akar egy öreg lerugott kocsival mert “luxusmárka”, majd amikor a 200 ezres fizujából ki kéne fizetni a másfél millás szervizköltséget, elfehéredik mint a kimeszelt fal….

Persze hogy olcsó mert sok a baja, sokat eszik.

2022. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor hogyhogy a többi nem olcsóbb, még ennél is? Egy évjáratok, több kilométerrel és gondolom a fogyasztás már ott is hulladék. Akkor meg legalább évezzen valamit az ember az erejéből és nem valami 240 Le-s SUV-ot vegyen. :D
2022. okt. 23. 18:22
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Mert valszeg ennek már hamarosan olyan bajai lesznek, amit senki nem akar megcsináltatni. Vagy már voltak, és össze van kókányolva hogy kibírja addig míg valaki elviszi.
2022. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, énis valami ilyesmire gondolok a többiből kiindulva. Pedig kár érte, nem néz ki rosszul. De én mondjuk előbb választanék egy Arteont, ha valamikor majd épelméjű árban lesznek :D
2022. okt. 23. 18:27
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Ettől még egy dízel audi is jobb vàlasztás.
2022. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legalább ugyanannyit kell rá költeni, mint amennyibe kerül. :P
2022. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valszeg azt akarja a lakatos rodrigo, hogy gyorsan elmenjen, mert valami bibi van a géppel.
2022. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8, #9


Köszi a válaszokat. Igen, énis gyanúsan olcsónak érzem.

2022. okt. 24. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!