Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó nagyon füstöl hidegen...

Robogó nagyon füstöl hidegen melegen, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Kipufogó ki lett égetve. Karbi ki lett tisztítva. Miket érdemes még megnézni?

2022. okt. 22. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sok olajat kap.
2022. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha kétütemű, akkor nagyon sok olajat adsz a benzinhez.
2022. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az előttem hozzászólókkal ellentétben feltételezem hogy nem vagy hülye és úgy kevered a benzint ahogy az elő van írva, szóval én arra tippelnék hogy a karbi van rosszul beállítva. Lehet ezt otthon is tekergetni de kétlem hogy jó vége lenne, szóval vidd el egy szakihoz.
2022. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Senki nem feltételez semmit. Viszont mivel robogóról beszélünk, nem egy régi simsonról, nem neked kell a benzint keverni, hanem sajátmagának keveri, külön olaj tartályból.
2022. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2T olajfüggő is, mert vannak drágább szintetikus olajak amik már mérsékelt füstölésűek. Én Motult használok különolajozással, és alig van füstje.
2022. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen bocsánat lemaradt, különolajzásos, repsol full szint. van benne.
2022. okt. 22. 20:30
 7/11 A kérdező kommentje:
Karbi pontos beállítása igen megér egy misét. De kétlem hogy ezt a brutál füstölést amit csinál ez okozná. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2022. okt. 22. 20:31
 8/11 anonim ***** válasza:
A karbit ki tisztítottad, és más tünetet nem írsz. Tehát az nem valószínű. Én az olajszivattyúnál nézelődnék.
2022. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, kérdés, hogy milyen az olajszivattyúja? Mert pl nekem kettéágazik a gázbowden, és az egyik ide a másik meg a porlasztóra megy. Szivattyúnak meg van egy összejelölése, azt be kell állítani teljesen visszaengedett gáznál.
2022. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fogaskerekes olajpumpa van rajta.
2022. okt. 22. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!