Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az újabb váltós motorokon a...

Az újabb váltós motorokon a váltó hol helyezkedik el?

Figyelt kérdés
A kormányon van és nyomásra vált, vagy a szokásos helyen a lábnál és lábbal kell toszogatni?
2010. szept. 27. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
A nagyon spéci :D motorokon van még csak a nyomkodós váltó. 99%ban még mindíg lábbal kell váltani.
2010. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja akkor gondolom a MotoGP-s motorokon van úgy!:D am nem rossz az hogy a lábadnak állandóan (és főleg a lábfejednek szal nem is úgy konkrétan a lábadnak) járnia kell?:D
2010. szept. 27. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:
A motorok nagy részén még mindig ugyanolyan lábváltó van, mint 60 éve. Viszont vannak már félautomata, sőt, automata váltós darabok is: Honda DN-01, VFR1200F DCT, Yamaha FJR 1300, Aprilia Mana. Ezeknél általában a markolaton van egy előválasztó vagy fokozatléptető kapcsoló.
2010. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
:D A MotoGP-s motororokon is lábbal kell még váltani. És nemrossz lábbal váltani. Nem fárasztó max ha nagyon sokat kell pl városban. Ez hozzátartozik a motorozáshoz. Akinek nehezére esik megtanulni annak ott a robogó vagy a marokváltós motorok pl komar :D kuplung be aztán le 1es fel 2es ( nekem van :D ) Első voltam.
2010. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem rossz. Ha jó a váltó, akkor nem fárasztó. És a versenymotorokon is lábváltó van, épp azért, mert könnyen kezelhető és megbízhatóbb (illetve nem utolsó sorban könnyebb), mint az elektronikus vezérlésű váltó.
2010. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a vtr1000 ren van ilyen hogy igy is! lehet váltani

am a motoGP-seknél is még a hagyományos váltó van

ilyen váltási technológia tudtommal egyenlőre csak a hondáknál van

2010. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

bocs utso vok

vtr helyett vfr van bocs eltevesztettem

a vfr 1200 on van gombos váltó de ottis lehet lábbal váltani ha ugy akarod

a vtr 1000 lábváltós

2010. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon figyelj oda mert valamelyiknél berakták a blokk alá és azoknál elég nehéz a 3.-ba betenni.
2010. okt. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! a Honda CBF125 nevű motort néztem ki, azon van valamilyen tapasztalat hogy milyen a váltó?
2010. okt. 3. 11:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Lefele az egy, felfele a többi.
2010. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!