Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire nézte el/nézi el az...

Mennyire nézte el/nézi el az iskola a vezetni tanulást? Elengednek-e, ha a vezetési óra pont a tanítási órákba esik bele?

Figyelt kérdés
Nektek mik a tapasztalataitok?
2022. okt. 3. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire. Az egyik kötelező a másik nem.
2022. okt. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A max hiányzási órákat semilyen ürüggyel nem lépheted át, egyébként meg nem az oktató mondja meg, hogy te hogyan menj, hanem eggyeztet veled mikor érsz rá.
2022. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért néznék el? Nem lehet hiányozni igazolás nélkül semmilyen okból. Igazolással lehet, de csak korlátozott számú napot.
2022. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Suli előtt vagy suli után kell vezetni. Ennyi.
2022. okt. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az autós iskolától kell kérni igazolást, ha el kellett jönni valamelyik óráról. Ha az igazolja, hogy ott voltál, akkor elvileg oké, bár a tanárok, akinek hiányzol az órájáról, előbb-utóbb szóvá fogják tenni, hogy miért iskolaidőben kell vezetni tanulnod, miért nem lehet a nyári szünetben, stb...
2022. okt. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézik el. Egy-két alkalommal oké, de többször nem. A vezetni tanulás nem kötelező, ellenben az iskola igen.

Én is gimnázium alatt tettem le a jogosítványt, azon a pár héten bizony megembereltem magam, és vagy reggel 6-kor kezdtem a vezetést, hogy 8-ra beérjek órára, vagy pedig délután 3-4-5 körül, mikor már végeztem. Ezt az oktatóddal kell leegyeztetned. Ha ő nem ér rá ilyen időpontokban, akkor meg olyan oktatót kell keresni aki rugalmas.


Nekem az az érzésem hogy te inkább csak lógni akarsz az iskolából, a vezetés pedig jó ürügynek tűnik, de közben meg nem az.

2022. okt. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
91%

Én gimnázium alatt csináltam végig a jogsit, szinte minden vezetésnél el kellett jönnöm óráról/órákról, adott az autósiskola igazolást és kész. Nyílván, ha tehettem nem akkorra egyeztettem az időpontot, de, ha csak akkor van időpont nincs mit tenni.

Nyílván én is figyeltem, hogy mikor milyen óráról megyek el, te ismered melyik tanár mennyire rugalmas.

2022. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

A vezetések ideje az oktatóval egyeztetve, nem tanítási időben történik, ezen indokkal nem lehet igazolást sem kérni.

Jó is lenne, ha a dolgozatírásokat ilyen könnyen meg lehetne úszni, hogy "vezetni megyek".

A forgalmi vizsgára talán lehet engedélyt kérni, a vizsgák munkaidőben vannak, bár délután is van időpont, de ott azért sakkoznak még az oktatók is, hogy mikor legyen...

Az egy jó kérdés, hogy ajánlott-e előre bereklámozni a forgalmi vizsgát.

2022. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem lógni akarok. Nagyon szorgalmasnak tartom magam, rengeteg időt fektetek a tanulásba. A baj az, hogy ahhoz, hogy nagyobb forgalomban vezessek egy teljesen másik városba kell mennem ami innen egy órára van. Az időpontok előre megvannak adva vagy kora reggelre vagy kora délután.
2022. okt. 3. 17:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. Mindig suli után, kétszer pedig előtte voltam vezetni. Ettől függetlenül vizsga előtt (Budapesten iskola, Cegléden vizsga) muszáj volt pár napot (vizsgával együtt 4) leigazolni, amit természetesen szülői igazolással oldottunk meg. Más lehetőség nincs, amíg futja rá a szülői, nincsen baj, de mindenképp igyekezz úgy menni vezetni, hogy ne érjen össze a kettő.
2022. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!