Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eza motor meg éri a vételt?...

Eza motor meg éri a vételt? Most nem csak erre gondolok hanem erre a tipusra érdemes meg venni meg bizhato?

Figyelt kérdés

és ez maga meg éri?

[link]


2010. szept. 26. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Hyosungot szerintem feljtsd el, gagyi minőségű 4T 125- ös, az ég világon minden bajod lesz vele, sok hibáa lessz és lassú. Oszt társamnak volt hyyosungja egy rakás szerencsétlenség volt az a motor, hiába új, hamar meghibásodott. 450 ezerért inkább vennék egy jó 2T-t RS-t v Mitot 400 ezer alatt és ráköltenék kicsit max. 8-10 éves jól leszervizelt márkás motorba jobban megbíznék ennyi pénzért, és még jobban is menne.
2010. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon jól néz ki :) én lehet megpróbálnám ezt a helyedben + még gyönyörűen szóllhat az a V2-es :)
2010. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
GT 650ről semmi rosszat nem mondanak. Egy átlagos minőségű motor. Sztem ez sem lehet rosszabb. Én bevállalnám aztán ha vmi komolyabb baja lesz megjavítom és lepasszolom egyből.
2010. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nem venném meg a helyedbe, a kis Hyosungot, nem véletlenül ilyen olcsók, és még olcsóbban lehet megvenni használtan, mert akarnak megválni tőle minél hamarabb. Bajok lesznek vele valószínűleg...
2010. szept. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszi szepen a valaszokat kinai minosegu ezek szerint nem erdemes koszonom a segitseget
2010. szept. 26. 15:10
 6/9 anonim ***** válasza:
nem kinai. del koreai. azok nem olyan rosszak, de szerintem is keress valami mást. egy 125ös blokknak nem túl előnyös, ha nagy tömeget kell mozgatnia. márpedig ez dögnehéz. 182 kilós. 600ashoz méltó tömeg.
2010. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ez igaz nehez lenne meg tartani es kva lassan indulna ki a motor Koszi jo meg latas
2010. szept. 26. 23:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a szart. Ha motort akarsz venni , akkor vegyél MOTORT.
2010. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igaz
2010. okt. 2. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!