Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is találkozott ilyennel...

Más is találkozott ilyennel mostanában, aki Android telefont hangosít ki autóban?

Figyelt kérdés

Van egy Androidos telefonom, eddig Bluetooth-al autóra kapcsolva kihangosított ha valaki hívott, viszont mostanában nem. Kormányon levő multimédia gombokkal tudom vezérelni, hívást indítani felvenni letenni működik, viszont nem hangosítja ki az autó hanem csak a telefonon hallom azt akivel telefonálok. Visszanéztem a telefonom szoftverének utolsó frissítését, és nagyjából azóta nem működik ez a funkció.


Valaki szintén találkozott már hasonlóval mostanában? Mobilon az android frissítése megoldhatja a problémát?



2022. szept. 13. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Hívás közben be lehet állítani, hogy a hang melyik kimeneten szóljon, gondolom véletlenül elállítódott. Indíts egy próbahívást és állítsd vissza.


Másik opció, hogy a telefonod bluetooth menüjében kikeresed az autódat, megnyitod a tulajdonságokat és megnézed, hogy engedélyezve van-e a hívások kihangosítása.

2022. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Második opcióról tudtam, az ki volt kapcsolva de bekapcsoltam. Elsőről nem, de köszi, megpróbálom :)
2022. szept. 13. 18:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!