Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi lehet egy kárpitozás...

Mennyi lehet egy kárpitozás kocsiba? Bővebben alant.

Figyelt kérdés
megakarom szépen csinálni a kocsimra a belső teret, most a kárpitozásra került sor, csak nem találok egyet sem(tudom google a barátom de hát mind ilyen milliós fa*** dob ki) piros bőr vagy műbőr kárpitot szeretnék venni nem tudom melyik éri meg jobban, és még annyi kérdésem lenne, hogy ha netán én venném meg a mintát, gondolom én vágnám ki méretre stb, akkor azt magamnak is megtudom csinálni, vagy jobban járok vele ha elviszem autóskárpitoshoz ?
2010. szept. 25. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is épp ebben a helyzetben vagyok viszont én belső elemeket nehezen tudok szerezni :(

meg ugye pénz szűke miatt lassan megy :(

Én néztem műbőrt 5ezertől kezdődik de már nem emlékszem mekkora.

kell hozzá ragasztó azt hiszem szőnyegragasztó de nem vagyok benne biztos, mindenesetre én magamnak fogom megcsinálni mert szeretek szépen és lassan dolgozni hogy közel olyan minőséget csináljak mint a gyárban :)

Ha érzel magadban elég bátorságot és kézügyességet te is nekiláthatsz!Felesleges ezért plusz zsetont kiadni!Ja és ha tudsz türelmes lenni!

2010. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
engem is érdekel. hol tudok hozzá anyagot venni?
2010. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pl: vatera, vagy bármely olyan bolt amelyben vannak kárpit anyagok mondjuk fotelhez
2010. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!