Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "A" korlátlan motoros jogosítv...

"A" korlátlan motoros jogosítvány megszerzése nehéz?

Figyelt kérdés

Előtte még nem motoroztam, de van B kategóriám immár 8 éve, amit használok is aktívan.


Nagyon nehéz kezelni egy ilyen motort? Milyennel kell menni, vizsgázni?


Ha meglenne cruiser-el mennék, mert azok tetszenek, meg a nagytestű robogók.


De 125-öst nem akarok meg számolgatni hogy most akkor beleférek-e a kategóriába, vagy nem meg ilyenek, ezért egyből a korlátlan.


2022. szept. 2. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
nem nehéz
2022. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Korlátlanra a köbcenti van megadva (asszem minimum 595), olyannal fogsz menni-vizsgázni, amit adnak. Sok helyen a rutinvizsga előtt végig kell járni a ranglétrát, én 250-essel kezdtem, aztán jött az 500-as, ami után a négyhengeres 600-as már gyerekjáték volt, azzal vizsgáztam forgalomban is, viszont az is le volt fojtva 48 lóerőre. Aztán pont olyat, csak régebbit és nyilván fojtatlant vettem magamnak. (Mondjuk a rutinvizsga feladatait ismerve én azt cruiserrel vagy robogóval tuti nem tudnám megcsinálni, nem is akarom mondjuk, de nem is ilyeneken fogsz tanulni.) 600-as Kawák, Honda Hornetek vannak a legtöbb iskolában tudtommal.
2022. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!