Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Céges kishaszon járművet vett...

Céges kishaszon járművet vett már valaki? Ha van valakinek tapasztalata várom a hozzászólásokat.

Figyelt kérdés
Viszonylag olcsón vannak céges kishaszon járművek, "VAN" -ok pl. 2000-03 as Renault clio 1.5 cdi érdekel is. Nekem pizzázásra kéne, városban 5.5 l-t eszik állítolag. De félek, hogy agyon vannak hajtva és a leírt 150.000 km valójában van már vagy 300.000. De vajon rendes szervizelés mellett megbízhatóak-e még, és egyáltalán szervizelik-e rendesen a cégek...
2010. szept. 24. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elkell hogy szomoritsalak.Céges autok mindig vissza vannak tekerve.az szinte garantált hogy szét vannak hajtva.a szervizkönyvnek meg ne higy.
2010. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pl?: [link]
2010. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Háát, nálunk a cégnél Opel Combo van. Ismerve az autók használati módját én bizony nem vennék meg ilyen autókat. Ezeket valahogy senki nem érzi sajátjának. Mindenki tiporja őket (pl. cdti motort hidegen húzatják), stb. Ha mégis ilyet nézel ki, nagyon alaposan át kell néz(et)ni! A Renault dci motorok egyébként elég megbízhatók.
2010. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Több embert is megkérdeztem, úgy néz ki, hogy céges kocsit maximum ismerőstől lenne érdemes megvenni, aki tudja a múltját. Az alacsony ára miatt vonzott a céges "VAN" de letettem róla inkább.
2010. szept. 26. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!