Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a KTM Duke...

Mi a véleményetek a KTM Duke 125-ről(2017-) és a Yamaha MT-125-ről(2020-)?

Figyelt kérdés
A családban én vagyok az első "motoros" érdekeltségű ember és nem tudom összehasonlítani a motorokat egy s51 tuning simsonnal. A véleményetekre és leginkább a megbízhatóság és a mérete számítana nekem. Mivel kis ember vagyok (166cm)érdekelne hogy mennyire érne a lábam stb. Motorikusan melyik a megbizhatóbb. Ez a két motor tetszik, de a ti ajánlásotokat is meghallgatom. Naked-supermoto kategória tetszik nekem igazából. Köszönöm

2022. aug. 21. 17:53
 1/5 anonim válasza:

Szervusz! A ktm Duke 125 egy nagyon ügyes,kezes kis motor.

mivel 4 ütemű és kicsi a blokkja nem valami erős és könnyedén kezelhető. Magasság ügyileg nem tudok választ adni de lehet ,hogy jó lesz mert nagy olyan nagy motorkerékpár. A Yamaháról nem tudok nyilatkozni.

2022. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a válaszod! :) A KTM
2022. szept. 4. 21:21
 3/5 A kérdező kommentje:
# A KTM-et választottam először ki, a fejidom so-so, de ez a narancssárga téma valahogy nem igazán fogott meg. Tudom, hogy átlehet fújni-fóliázni, de nincs szivem meggyalázni az eredetiségét. A yamaha valahogy kinézetre jobban megvett, de nem tudok igazából semmit róla, milyen a kezelhetősége stb. Majd a motor választásánál gondolni fogok a kommentedre :)
2022. szept. 4. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nezdd, mindkettőről van fennt teszt több is. Én hondás vagyok, de szerintem a nagy markák 125-öseivel nem lőhetsz mellé, ha ujat veszel. Ha használtat, akkor meg vigyél szerelőt, mert azért ezeket nyúzni kell a haladásért, tehát lehetnek olyan arulkodó zörejek-nyomok, amit hozzáértő felismerhet, megkímélve a kellemetlen meglepiktől.
2022. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm, megfogadom a tanácsod :)
2022. szept. 5. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!