Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meleg vagyok ha automata...

Meleg vagyok ha automata autót veszek első autónak?

Figyelt kérdés
Családom szerint meleg az aki automatát használ

2022. aug. 11. 16:34
1 2
 11/20 krwkco ***** válasza:
56%
Sajnos igen. És ami még rosszabb: utána hiába veszel kézi váltósat, már sosem leszel hetero.
2022. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%

szereted a seggbekukit?


ha igen akkor homár vagy

Ez nem a váltó milyenségén mulik:D

2022. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%
nagy sírások lesznek itt 10 év múlva, amikor kiöregszik a legtöbb kézi váltós 😆
2022. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
ha szereted a halrudit , macskád van és autómata autót használsz akkor igen te meleg vagy
2022. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
91%
A családod nagyon buta.
2022. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%

olyan sötét a családod, mint vakond nadrágján a belsőzseb.

Én huszonöt éve vezetek saját automata kocsikat, a nejem húsz éve. A szolgálati kocsim kéziváltós. Soha nincs velük gond.

Sajnos a családod szórakozik veled.

A fél világ automatát vezet. A buszok, teherautók is automatásodnak.

2022. aug. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szinte bizonyos, hogy igen. 36 fok celziuszt már bátran mondhatunk melegnek. Butákkal vagy körbevéve. Ha pink autót vennél, nagy szempillákkal a lámpákon, a nemi identitásod attól sem lenne más.
2022. aug. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ezen a kérdésen komolyan felkacagtam...


Ne azon múljon a nemi orientációd, hogy milyen autót vezetsz.


Aki olyan sötét, hogy ez alapján ítél meg, azt abba a fiókba kell helyezni.


Az meg külön gáz, hogy a saját családod tesz rád ilyen terhet.

Te jó isten…


Én például kis autó fan vagyok! Nem, nem vagyok meleg, bár azt se érezném cikinek amúgy, mert pont nem mások véleményére építem fel az életem.


A lényeg, hogy imádom a hot hatch-eket most is az van, ha lett volna a jelenlegi autómnál durvább hot hatch pl Abarth-ból simán bevállaltam volna egy 595-öt


Az meg már pláne vicc, hogy külön a váltón rugózik valaki.

Én is jobban szeretem a manuált, de szimplán azért, mert sportkocsinál megvan az a szabadságérzet, hogy te húzatod ki. De ha nem sportkocsim lenne, tuti automatával járnék, a dugóban araszolni, agyrém manuállal.

2022. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Családom szerint meleg az aki automatát használ"


Ilyet infantilis gyökerek mondanak csak. Váltóolaj legyen benne rendesen cserélve, a tömítés legyen mindig rendben, aztán - elvileg - nem lesz gond.


Igen, a váltóolajat is cserélni kell, főleg az automatákban.

2022. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hanem normális. Egy teljesen felesleges ökörség a váltogatás meg egy harmadik pedál nyomkodása. Minden autóm automata volt, de már a családban két tagot is rábeszéltem és ők is azt vettek. Hál Istennek a hibridek és elektromosok terjedésével Európából is kipusztul a kéziváltó idővel.

Nincs akkora játékélmény a mai automatákban, mint a régi olajkavarós 3 és 4 fokozatúakban, de még mindig jobb a modern automata is, mint kézizni.

2022. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!