Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez szép lenne így?

Ez szép lenne így?

Figyelt kérdés

Van egy autóm és már régóta ki akarom dekorálni. Arra gondoltam hogy rakatok rá teli fóliát ami tarka virágos, és akkor már virágos lenne a színe, meg pink színű sprayvel lefújom a felnijeit. Vennék rá 400.000 ért egyedi rendszámot, ami 5 betű egy szám lenne. Nagy borzas szempillákat raknék rá. Megpróbálnék szerezni színes (rózsaszín) gumiabroncsot és van a homasitába olyan hogy alul világít az autó ajtónyílásra, na olyanból beszerelnék 2-t (ilyen led cső vagy micsoda) és az is rózsaszínen világítana. Kapna pink szőrmés kormány és váltóvédőt, lehet hogy a féknyergeket és lefújnám pinkre. Az antennájára is akasztanék valami díszes , tarka dolgot, meg talán jöhetne még pár matrica is.


Te mit gondolnál ha meglátnál egy ilyen autót a forgalomban?

Tetszene és egyedinek tartanád?



2022. júl. 28. 11:22
A kérdező szavazást indított:
Tetszene
Gusztustalan
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Duddantani tudsz-é vele?
2022. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Be előztél egyes.
2022. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak a Yarisnak már mindegy
2022. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Én ha meglátnék egy ilyet elgondolkodnék, hogy nevessek vagy sírjak de a kettő között köpnék egyet. Lehet cicomázni de ez már túlzás maximum az én véleményem szerint ennyit raknék rá a fényszóróra szemöldököt max egy tuning lökhárító toldatot hátsó lámpára esetleg egy füstfóliát és egy igényes szép felnit
2022. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!