Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kiégett autómra új kasztni...

Kiégett autómra új kasztni veszek (ami más szinű lesz), akkor új forgalmiba más szint írathatok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

B6-os passátom kigyulladt , az utastér teljesen kiégett (vasig) , a motor része és a csomagtartó teljesen ép maradt.

Nos a kérésem az lenne hogy a kocsim hiteles (még 2 évig), és szeretnék egy másik kasztnit venni , teljes utastérrel , de sajnos olyan színűt nem találok amilyen az enyém "volt" méregzöld metált.... Piros, fekete , ezüst az van , de amilyen nekem kellene olyan nincsen !

A kérésem az hogy ha veszek pl.: Fekete vagy Piros kasztnit akkor csináltatok egy új forgalmit amiben piros lesz írva nem méregzöld, az úgy lehetséges??


Köszönöm a válaszokat előre is , további szép napot !


2010. szept. 21. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:

A kocsi forgalmijában olyan színnek kell lennie ami talán 60%-a az autónak. Vagy 70%. De ilyen arány. De olyan nincs, hogy piros autónak zöld van a forgalmijában.

Másrészt a gyártási szám (elfelejtettem mi a neve) a karosszériára van ráütve.

2010. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen ezt értem is !

DE mivel a forgalmi is bennégett az autóban , ezért minden képen újat kell csináltatnom !

És ha már veszek új kasztnit akkor a színét átírathatom pl. feketére vagy adott esetben amit írtam (bár csak példának ) pirosra ?? Vagy a bank miatt ez nem lehetséges ??

2010. szept. 21. 13:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, át lehet íratni a színt. Az alvázszámot is úgyis át kell. A kasztniról (=alvázról) mindenképpen fog kelleni adásvételi szerződés, és nem tudom, hogy a külföldről behozott kocsikhoz milyen plusz kell még.
2010. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. szept. 21. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed meg az elemet és fujatod át?Hogy fog az kinézni???!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
2010. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Van aki megcsinálja neked?

2010. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Azért nem fújatom át mert őszintén most nagyon rosszkor jött ez a kiégés !

Menet közben a műszerfal elkezdett füstölni , aztán lángolni , a telefonom (Omnia) a Gps em és még pár cuccom is bent égett, így tűzoltókat sem tudtam híni .... :S De mivel Siófokról jöttek egy bemutatótól ezért megálltak és eloltották , a motor rész teljesen ép maradt , és a csomagtartó is .... de az utastér koppra kiégett sajnos!

A teteje totál szétégett meg az ajtók is , ezért kellene nekem egy új kasztni !

Bennégett a tárcám , a pénzem mindenem !

És most pénzem nem lenne átfújatni az egészet .....

Viszont egy komplett kocsi átszinezése rengeteg pénzbe kerülne ! Még nincsen ki megcsinálja ....

Köszönöm a válaszokat!

2010. szept. 21. 17:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tudok olyat,aki megcsinálja,de ha nincs pénzed átfujatni,akkor honnan lesz új kasztnira,műszerfalra,ablakra stb??????????????
2010. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!