Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Porsche szalonokba be lehet...

Porsche szalonokba be lehet menni csak úgy nézelődni?

Figyelt kérdés
Igazából bármely prémium/luxus márka üzlete is ide helyettesíthető, a lényeg, hogy ha leveszik rólam, hogy nem vagyok vásárlójelölt, akkor attól még bele lehet-e ülni a kiállított autókba.
2022. júl. 8. 23:19
 1/3 Japán Gulyás ***** válasza:
100%
Igen, a butik jellegű szalonokba amik a belvárosban vannak simán, de ha nagyon összemaszatolod a kiállított darabokat a zsíros ujjacskáiddal akkor ne csodálkozz, ha kizavarnak. A kisgyereket, üdítőt, csokit, lógós csatú hátizsákot és társait sem látják annyira szívesen az autók körül, mert könnyen összekarcolódik a fényezés.
2022. júl. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha be is méssz, azért beszélgess az eladóval és kérdezd meg tőle .

Mert úgy biztos kizavarnak ha mint egy idegen beleülsz.

2022. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020-ban jártam Stuttgartban. (Nagyon nagy Porsche rajongó vagyok.) Első utunk a Porsche Museum-ba vezetett, de ahogy kijöttünk, átmentünk vele szemben lévő Porsche szalonba. Hátizsákkal, magyarul beszélgetve. Végignéztük a kocsikat, mindenhol még a villanyokat is felkapcsolták, amikor kijöttünk, udvariasan köszöntek, egy valaki magyarul mondta, hogy "viszlát". Ez a fajta viselkedés, hogy "nem nézem ki belőled hogy... és kinézlek az üzletből" ez tipik hungarikum. A Porsche HUngária indulásakor a rendszerváltás után így volt nálunk. Hogy ki nem zavartak ugyan, sőt be lehetett ülni a kocsikba, de azért egy flegma szájhúzogatás megvolt. Aztán ez sokat finomodott. A vége felé már a Fáy utcában is felváltotta az "anyagihelyzet-látnokságot" egy ügyfélbarátabb hozzáállás, a Szerémi úton meg teljesen normálisak. Bemész, köszönsz, elmondod, hogy szeretnél körbenézni, simán megteheted. Nemcsak autók vannak, hanem Porsche termékek, órák, ruhák, egyéb kiegészítők. Mondjuk nekem már épült is ki ismeretségem is ott, mivel időközben vettem egy 911-est, használtan ugyan, de végig márkaszervizelt, én is odahordom. Bemegyek, Porsche csészében kávéval kínálnak, kellemes, kedves hangulatú az egész.
2022. júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!