Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen terepjárókat ajánlanáto...

Milyen terepjárókat ajánlanátok? Úgy igazán pontos elvárásaim abszolút nincsenek, nem ismerem a maiakat, de egy lehetőleg olcsó, és kis fogyasztásút keresek... Már az UAZ 469 est néztem de brutális fogyasztása lehet.

Figyelt kérdés

Sajnos gőzöm sincs az olyanokról hogy a diesel vagy a benzines e a jobb fogyasztású, de a hengerfej mérete sem tudom hogy hat erre, így igazi adatokat nem tudok mondani.

(Ez ilyen sötétben tapogatás szerű)



#autó #fogyasztás #terepjáró #Autó Ajánlások
2022. júl. 3. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha én ilyen komoly beruházást terveznék, nem itt kérnék tanácsot, hanem felkeresnék egy szakembert.
2022. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Mindenképpen dieselt.
2022. júl. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Először találd ki, hogy mire is szeretnéd használni.

Hobbi, munka? Durva terepen is használod majd vagy csak rosszabb földutakon? Közúton is mennél vele? Szállításra, vontatásra is használnád?

Természetesen a diesel fajlagosan kevesebbet fogyaszt, de az olcsó terepjárókból ritka a diesel.

2022. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

oroszt ne vegyél, ki tudja meddig nem lehet alkatrészt beszerezni hozzá

mivel nem írtad mire használnád, gondolom hobbi vagy erdészeti cél. Én Suzuki Jimny-t ajánlom.

2022. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Suzuki samurai , suzuki jimny , de függ a felhasználási céloktól és a rá szánt kerettől azaz hiába ajánlunk neked egy ford f150-et , ha az drága neked , vagy hiába ajánlunk egy Jimny-t ha sokkal több a rá szánt keteted . Írd le , hogy mire használnád nagyjából illetve mennyit szánnál rá .
2022. júl. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A rá szánt összeg kevés, mintegy maximum 3 millió lenne, pont ezért nehéz most autót keresni... Egy átlag autó 5M mamár, és ezt szomorúan látom csak be.

Én a terepen szeretném kiélni az autózást, az utakon meg nem hosszan használnám, pl munkábajárásra nem használnám. De a strapabírást is néztem, mert ha terepen vagyok akkor azért le fogom nyomni a gázpedált, jó érzés a köveken átzúzni😁 visszatérve, rövidebb utazások is benne lennének, tehát a full terepjárót meg ezért vetem sokszor el

2022. júl. 7. 22:44
 7/8 A kérdező kommentje:
(olyan ro**dt jó hogy egyszerre 4 e-on reklámot nyom az arcomba ez a weboldal) ez nem kapcsolódik a témához, csak alig tudom az üzeneteiteket elolvasni
2022. júl. 7. 22:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Azzal a 3 millióval kitörölhetem magamnak! Ááá emberek, nagyon köszönöm a segítséget de ide még gyűjtenem kell! A hiteltől meg félek, most romlik épp a forint, aztán a nyakamon marad kifizetlenül egy addigra 100% os áremelkedett autó
2022. júl. 7. 23:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!