Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fiesta 1.4 TDCI üzemanyag...

Ford Fiesta 1.4 TDCI üzemanyagszint jelző fals értéket mutat. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Fiesta 1.4 TDCI (2005 Facelift előtti, csúnya műszerfalas, 5 ajtós) Ha tele tankolom akkor felmegy maxig, egy ideig egész jól mér szinkronban a valós fogyasztással, de fél alá nem nagyon akar menni. Multkor félig mutatta a kijelző, vagy fél alatt egy csíkkal, de nagyon nem hittem neki, ezért elmentem egy benzinkútra, és 42 litert tankoltam a 40 literes névleges méretű tartályba, tehát az az autó tényleg már csak jóindualttal ment, vagy jóformán azzal az üremanyaggal ami még a rali csőbe volt...:D Gontoltam arra, hogy a szintjelző lenne rossz a tankba, hogy az úszója ragadna vagy valami, de nem hiszem, mert mutat néha üres tankot is, ami amúgy kb még félig van, aztán kis idő múlva mást mutat. Valakinek valami hasonló jelenség Fiestával? A válaszokat, tapasztalatokat előre is köszönöm.

2022. jún. 24. 02:48
 1/2 anonim válasza:
Az elektronikája nem lehet megbolondulva? Az enyém akkor vesztette el a valóságit, amikor zárlatolt az egyik kábel. :D
2022. jún. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kikell szedni a tankból a mérőt és megnézni, mert lehet hogy csak megmozgatod és már jó lesz a kontakt.
2022. jún. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!