Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi lehet a baja...

Szerintetek mi lehet a baja az autóm klímájának?

Figyelt kérdés

Most készülök szerelőhöz menni vele, de jó lenne tudni előre,hogy mire számíthatok.

Ha bekapcsolom a klímát az autóban, akár alapjáraton,akár menet közben, le akar fulladni az autó. A műszerfalon pedig felvillannak a piros olajnyomas és az akkumlátort jelző ikonok.


Ez a kompresszor halála?


Opel Meriva 1.6 se



2022. jún. 13. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a régi Vectrám akkor csinált ilyent, amikor a klímakompresszor besült... Csak még irtó traktor hangja is volt... Szerintem nem lesz olcsó dolog, ha nem lenne nyomás a rendszerben elvileg letiltaná és nem is engedné a klimát menni (legalábbis G Astránál ezt mondták amikor azt hittem, hogy csak kevés a gáz/olaj a renszerben mert nem hűtött)... Nyomásérzékelő nem volt jó, akkor is letiltott, nem kapcsolta be a klímát pedig minden jó volt votl benne gáz, olaj, a kompresszor is jó volt. Egy érzékelőcsere megoldotta. Az, hogy le akar fulladni, az rossz jel, mert próbálja működtetni a klíma koompresszort, de valamiért nagyon lefogja a motort, talán szorul vagy beállt a klímakompresszor.... Én a helyedben nem olcsó számlára számítanék. Azért írd meg légyszíves, mi lett a szerelőnél az eredmény.
2022. jún. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!