Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 20liter benzin a kocsi hátuljá...

20liter benzin a kocsi hátuljában ilyen melegben?

Figyelt kérdés

Egy 20literes kannát ma teletankoltam, de váratlan események miatt mégsem tudtam elvinni oda, ahová szántam. Kb jövő vasárnap tudok menni megint, addig kocsi csomagtartójában nagyon veszélyes ilyen melegben? Sajnos se melohelyen se lakásnál nem igazán van árnyékos rész, főleg tűző napon van a kocsi.


Másik megoldás, h felcipelem a 3ikra, de lakásban sem valami jó tárolni. Új a kanna, jól zár, nem érezni mi van benne, de műanyag, nem fém.


Melyik a jobb megoldás?



2022. jún. 12. 20:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi. Beleönteném, mert már tényleg nem tudom melyik megoldás a jobb, csak hogy most tankoltam (mert kannába csak akkor lehet, ha kocsiba is tankolsz).

A váratlan helyzet miatt (amiért nem tudtam elvinni a benzint) ma autóztam is, és ezért tudtam bele önteni 7 litert, de többet nem igazán mertem, km-ből számoltam, h kb ennyi belemegy (mert ugye itt nincs ami kattanjon).

Most 20 literes kannában van kb 13 liter, holnap kicsit távolabb állok meg munkahelyemen, mert ott van fás, árnyékos rész.

Sajnos amikor beleöntöttem egy picit elbénáztam, és kifolyt a kannára, amit hiába törlök le, büdös lenne a lakásban.

2022. jún. 12. 21:48
 12/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így tényleg nehéz ügy. Azért a fás, árnyékos részen is nagyon kell figyelni, mert én is volt, hogy reggel árnyékban álltam meg fa alatt, de délutánra már telibe sütötte a nap az autót
2022. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Öntsd a fűnyíróba, átmenetileg az lesz a jó megoldás. Ha van egy másik kocsi a közelben, abba is lehet önteni.
2022. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mint írtam, a harmadikon lakom, így se füvem, se fűnyíróm.
2022. jún. 12. 22:32
 15/16 anonim ***** válasza:
Most komolyan, akik azt mondják hogy hú de veszélyes tudnka gondlkodni? Az autónak van alapból egy benzintankja, ott ugyanúgy ki van téve a nagy melegnek. Csak úgy nem fog begyulladni. Szikra kell neki.
2022. jún. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 krisz707 válasza:
15 ös Ez nem igaz nekem már két autóm is felrobbant mert a tűző napon állt
2022. jún. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!