Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első (igazán nagy) nagymotorna...

Első (igazán nagy) nagymotornak sok lehet a 750-es Honda Africa Twin?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a 20-30 éves túraendurók, főleg a Honda Africa Twin, a Honda Transalp 600-as és 650-es változata és a BMW F650 GS.

Két éve használok egy 125-ös kanapérobogót, főleg városban. Meghagynám továbbra is munkábajárás céljából, de szeretnék nagyokat túrázni is mostmár. Leginkább az Africa Twin tetszik(rendkívül masszív felépítés, dupla első fényszórók stb), de azt soha nem láttam még sehol sem, hogy első motornak ajánlották volna. :) Nem úgy, mint a Transalp-ot, GS-t...

Azért inkább olyanok véleményére lennék kíváncsi, akik ültek már ilyen gépen, esetleg volt/van nekik.



#nagymotor #Honda XRV 750 Africa Twin #Honda XL 600 Transalp #Honda XL 650 V Transalp #BMW F650 GS
2022. máj. 26. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem próbálj ki egyet. Ha nincs halálfélelmed akkor hajrá. 😃


Nagy ugrás a robogó után, de lehet hogy te vagy Kevin Schwantz reinkarnációja...

2022. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha van gyakorlatod fotelrobogóval, akkor egy 600-as nem okozhat gondot. Természetesen higgadtan kell vezetni.

Meglátod pár nap, és mintha erre születtél volna

2022. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A váltó-kuplung használatával nem volt gondom, a tanulómotor lelkivilágához (szétrúgott Kawasaki ZR-7, csúszott a kuplungja, akadozott a váltója) is hamar hozzászoktam annak idején.

Ez mondjuk még 2018-ban volt, azóta csak a Burgman-t használtam.

Azóta lehet rámarkolnék fék gyanánt a kuplungkarra. :D

2022. máj. 26. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!