Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motornál hogy csináljam hogy...

Motornál hogy csináljam hogy emelje az elejét?

Figyelt kérdés

romet ponyba beépített simson star blokkal hogyan kell úgy egykerekezni hogy megemelje az elejét akár elindulásnál, akár kisebb sebességnél?


és persze ne ugorjon ki alólam


2010. szept. 18. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Gázt húzol és felrántod. Lábad meg szépen a hátsóféken.
2010. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincs hátsófék:S
2010. szept. 18. 18:24
 3/8 A kérdező kommentje:
az ugy nem sikerül ha 1-esbe elindulok a kuplung már kiengedve 5-6km/h nál felállokrajta megrántom+nagygáz+hátradőlés és gáz adagolás
2010. szept. 18. 18:45
 4/8 A kérdező kommentje:
meg eggyensúlyozás, ez igy sikerülhet?
2010. szept. 18. 18:46
 5/8 anonim ***** válasza:

ugycsinald hogy kicsit elorelokod magad hogy a villa süppedjen és amikor visszalök nagygáz és 1 kicsit döntsd hátra te is magadat majd folyamatosan adagold a gázt a holtpont eleresehez

am célszerü eloszor labbal csinalni mivel hogyha ugycsinaod akk nemtudsz hatravagodni vele

és ha ugy mar megy akk megprobalhatod láb nélkul is

2010. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és kuplungolással hogy kell ugy nehezebb?
2010. szept. 19. 10:08
 7/8 A kérdező kommentje:
de ehhez amit mondtál, 22:37-es ahhoz szerintem tul gyenge a 3,4 LE+ a kipufogó ami rajta van az nagyon sokat fog rajta vissza, gondolkoztam rajta hogy a fojtók elé furom egy pici lukat hogy ne fogja ennyire vissza de akkor nagyon hangos lenne, igy meg nagyon gyenge mert mentem már vele kipufogo nélkül, egy vadállat:D
2010. szept. 19. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Rövid a tengelytáv, így nem lesz könnyű megtanulni egykerekezni vele.
2010. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!